Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan igénytelen, hogy hagyja az ágyi poloskát így elszaporodni?

Figyelt kérdés

Bérlek egy garázst egy panelház alatt. A felette lévő lakásban poloskairtás volt (ismerem a gázmestert, ő mondta) és a dögök elkezdtek menekülni mindenfelé, a garázsba is, így ott is irtani kellett. De a lényeg: hemzsegtek a garázsban és a gázmester mondta, hogy a lakásban mindenhol ott voltak, a bútorokon csokorban voltak, mindenhol tele volt minden az ürülékükkel.


Kérdem én: hogy lehet valaki olyan igénytelen, hogy megvárja, míg ilyen mértékű lesz a fertőzés? Azért ehhez hónapok kellenek és nem lehet nem észrevenni a dögök jelenlétét.


okt. 14. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És azt nem mondta el a gázmester, hogy te is haza tudod vinni a garázsból őket?
okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én vettem egy idős hölgytől egy lakást ingatlanoson keresztül.. láttam a fekete pöttyöket a tapétán, de nem tudtam mi az. odavittem egy matracot az első estére, hogy már ott aludjak és akkor mindenfelöl lerohantak.. el kellett menekülnöm és a munkahelyemen aludni..

A néni öreg volt, meghalt mindenkije, depressziós.. nem törődött semmivel, cserébe a paneltömböt folyamatosan fertőzte.

Megszüntettem a problémát, azóta nincs gond.

okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, hogy hazavihetem, épp ezért szóltam a gázmesternek, hogy irtsa le ott is.

Előfordult már otthon is, akkor 2 alkalommal kijött a gázmester az ágyat és környéként permetezni és a probléma megszűnt.


A kérdésem arra vonatkozott, hogy miért várja meg bárki, amíg annyira elszaporodnak a dögök, hogy kezelhetetlen lesz az invázió?!

okt. 14. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem látja őket. Idős korban sok ember már csak homályos foltokat lát. Nehézkes számára a mozgás, hiába irritálja a bőrét, vagy nem tud, vagy nem mer szólni senkinek, mert szégyelli az életkörülményeit.
okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg panelházakban fertőzöttség van, menekülnek mindehová, nem feltétlenül az a lakos az eredendő hibás, és k.b. kiírthatatlanok. Azért is, mivel a tulajdonosokat nem ellenőrzik és csak a bérlőket csesztetik. Ebből botrány is volt már, törvénymódosításra van szükség jelenleg.
okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most sajnos ez a helyzet. Amelyik házba bekerül akár egyetlen nőstény, ott kakukk az egész háznak. Mint egy átok vagy járvány.
okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Oké, idős, nem lát jól. De csak van egy gyereke, unokája, aki szól, hogy "Mama, hát tele van csípésekkel, meg mindenhol ott a poloska".

Azért nem lehet nem észrevenni a jelenlétüket és ha idejében elkezdi valaki az irtást, akkor 2-3 permetezés és eltűntek. Amikor már a teljes lakás gázosítására meg a bútorok kihajigálására van szükség, akkor ott már hónapokon át hagyták őket szaporodni. Az meg igénytelenség és idiótaság.

okt. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!