Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen jó rágcsáló riasztót...

Milyen jó rágcsáló riasztót ajánlanátok olyan 10-15 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
tegnap 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó semmire.
tegnap 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, semmire se jók. Csapda, méreg.
tegnap 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A drágák rövid távon jók lehetnek, utána 1-2 hét alatt azok hangját is megszokják.

A rágcsálók, madarak, vakondok, őzek (és "emberek") is minden kellemetlen és ijesztő dolgot megszoknak rövid idő alatt. Ezért nem lehet őket biztos módon elriasztani.

tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
GE.i patkányok, olyan okosak hogy én nem tudom hogyan letudják venni a csapdáról a kaját. A ragasztót is tudják hogy nem kell bele menni.
tegnap 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Vegyél ilyen patkánydobozt, erről nem tudják elvinni a kaját. Van egeresben is. Elég volna csak egy erős dróttal kikötni, de így biztos, hogy kutya, macska, madár meg ilyesmi nem fér hozzá.


[link]

tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már száz éve az egérfogóra és patkányfogóra is dróttal teszem a csalit.

Erősebb rézdrótra fogóval stabilan ráhajtod tüskét, amire a csalit kellene szúrni. A drót mindkét felét 4-5 centisre hagyod. A drótot úgy hajlítod a csalira, hogy ne lehessen kihúzni közüle, hanem a patkány rágni kezdje a drótot. Ennyi.

Almakockával próbáld, nálam semmi másra nem mentek, még dióra se, pedig egérnél az a bevált szupercsali.

tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mühl Márta válasza:
Lehet kapni készüléket ami hanghullámok kibocsájtásával távoltartja őket. Pár éve vidéken kipróbáltam a nagynénémnél és nem volt zaj utána a padláson, mikor bedugtam a készüléket a konnektorba.Néz körül!
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 14:11

Többen megírták: pár napig, max egy hétig akár használhatóak is (lehetnek).

Mezőgazdasági cégnél gépészetben dolgozok, magtárakban is van szerencsém járni. A cég a legdrágább, leghatékonyabbnak mondott ultrahangos készülékeket vette. Ha télen bemész vigyázni kell nehogy eltörje a bokádat a sok szétszaladó rágcsáló.

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!