Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi a legjobb/leghatásosabb...

Mi a legjobb/leghatásosabb módszer egerek ellen? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

2 szintes a ház, ma megnéztük belülről, holnap majd kívülről hogy honnan johet le vagy be bár szerintem a padlásról de semmi lyukat vagy egyebet nem láttunk


Pl ha az ultrahangos riasztó működik az zavarja a kutyát aki a földszinten alszik?



#egér #kiirtás #kártevők #Egér elűzése #Egér elleni védelem
aug. 20. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Éhes macskák.
aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy jó kandúr. Mindent levadászik, ismerősök meg panaszkodnak a cicáikra hogy milyen lusták.
aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ragacsos szoktam venni de plusz kolbász is megy a csali mellé.

Vagy tényleg macska.

aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vadászgörényeim, mindet levadásszák, sőt ha csak megneszelik, jelzik is, hogy kisgazdám engedj fel minket a padlásra
aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az ajtón ment be. Nálam sincs lyuk, mégis bent volt az egér...

Én megfogtam vödörrel. Seprővel terelgettem aztán dádobtam a vödröt.

Muszály így csinálni, mert a macskáim balf.szok. Megpofozza és ott hagyja. Ki érti ezt.

A klasszik egérfogó is jó megoldás.

aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A földszinti ablakot nem szoktad nyitva hagyni éjszakára? A falon is fel tud mászni, ha nem nagyon sima. Én már láttam mászni. De mondjuk ez csak 1-2 darab, ami így bemegy.

Az ultrahangos riasztók nem nagyon szoktak működni. Állítólag a nagyon drágák közt van jó, de ezt mindenki csak valaki mástól hallotta. Valószínűleg hozzászoknak pár hét után, mint a vakondok a vakondriasztó hangjához, aztán meg kitúrják.

Lakásban legjobb a hagyományos fém lecsapós fogó, negyed dióval. (Amit én vékony dróttal szoktam rákötni.) Ha épp nincs egered, hosszú távon is ott marad, az egér a több éves avas dióra is rámegy. Fal mellé kell helyezni, mert az egerek legtöbbet ott közlekednek. Olyan helyiségbe tedd, ahol nincs kutya, vagy szekrény mögé told be, vagy pedig takard le valamivel, hogy az eb ne tudja elcsappantani.

Mérget lakásban nem szabad használni, mert az egerek bosszút állnak. A legnehezebb bútorok alá mennek megdögleni. És te mégis ki fogod húzni azt a bútort, mikor már a legtávolabbi szobában se tudsz megmaradni a szagtól.

aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!