Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska irtása ruhán?

Ágyi poloska irtása ruhán?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol azt olvasom, 60 fokon kell kimosni a ruhákat, hogy a petéket is elpusztítsa. Az a helyzet, a ruháim nagy része nem igen bírná az ilyen meleg vizet, van erre bármi más mód? Akár vegyszeres tisztítás. Leginkább eszmei érték miatt nem szeretnék megválni azoktól a ruháktól, habár azzal a szobával, ahol poloskát találtam, nem érintkeztek a ruhák.

aug. 8. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is biztos hogy van a ruhán de valószínűleg egy hosszú áztatast de bírnak ki.
aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyanyámtól hallottam, hogy -még a háború után- rengeteg poloska volt, és úgy irtották ki a poloskát, hogy ecetes vízzel mosták át a bútorokat. Akkor itt is működni kell: áztatsd ecetes vízbe a ruháidat -az nem árt neki- és elpusztulnak a peték is.
aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem ecetes víz volt, hanem sós víz. Tehát sós vízbe kellene áztatni a ruhákat. Elnézést.
aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szárítógép.
aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!