Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen gyakran kerül be...

Milyen gyakran kerül be hozzátok ágyi poloska?

Figyelt kérdés

Elsősorban a fővárosiakat kérdezném, mert itt jobban elterjedt szerintem. Nálunk két éve volt a lakásban, akkor sikeresen ki is irtattuk szerencsére. Azóta ráadásul már nem is arrafelé lakunk, de most két év után mintha megint összeszedtük volna valahonnan...

Tényleg ennyire gyakran bele lehet futni? Elég idegesítő.



júl. 14. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Pesten nőttem fel, nálunk sosem volt. Se nálam, amióta különköltöztem, sem a szüleimnél.
júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahol megjelenik nagyon nehéz eltüntetni,nálunk nincs.
júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem a kérdésre válasz, tudom hogy nehéz, két éve nekünk is csak rovarirtó céggel sikerült eltüntetni, pedig mondták hogy alacsony fertőzöttség volt.

Mindkét esetben amúgy a tömegközlekedésre gyanakszunk, az az a hely amit mindenféle ember használ. Amiatt tettem fel a kérdést, hogy egy átlagos fővárosi életmóddal ki milyen gyakran futott már bele.

júl. 15. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
21 év alatt összesen egyszer volt ágyipoloskánk. Háromszor jött a rovarírtó. Kunyeráltam tőlük vegyszert és hetente kétszer én is lefújtam a lakást. Így remélem örökre megszabadultam tőlük!
júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megkérdezhetem, melyik cég az, amelyik kunyerálásra ad pluszban vegyszert? Úgy tudom, azok a szerek otthoni tárolásra túl erősek és veszélyesek.
júl. 15. 12:07
 6/9 anonim válasza:

Mi egy vidèki nagyvárosban lakunk, règen vettünk egy nagyon állapotú használt kanapèt. Mèg aznap el is kezdtük használni, kiderült, hogy dugig van ágyi poloskával.


Addig mèg csak hírèt sem hallottam ennek a dögnek...


Azóta nem veszek semmilyen használt bútort.

júl. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

*nagyon jó állapotú kanapèt vettünk, mielőtt valaki fèlreèrtenè :)


Egyèbkènt ez a vásárlás kb. 10 ève törtènt, azóta is itt lakok ès nem talákoztam ágyi poloskával.

júl. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Mi panelban élünk a fővárosban, és hát folyton van valami gebasz a poloskákkal.

Azért is nehéz ezzel a rovarral, mert előfordul, hogy sokaknak, tudomásuk sincs arról, hogy nálunk is lehet, mert nincsenek arra utaló jelek (csípések, édeskés szag, stb.).

Kb. másfél éve élünk itt, és napra pontosan, 1 éve járt itt utoljára az irtó, és ma is jönni fog. Páromon semmi csípés, rajtam 4-5 nap alatt 3. Mi abban bízunk, hogy egyszer majd csak komolyabban veszi a többi lakó is, és a közösképviselet is.

Kitartást kívánok nektek, és szorítok, hogy jó szakembert találjatok erre a feladatra/problémára!

júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8~

Ezzel az a baj, hogy jogilag csak a bérlőket piszkálhatják és a tulajdonosokat nem terheli senki. Nálunk botrány volt az ügyből, igazságtalanul a bérlőket vették elő, hiába hívtak halomszámra írtókat, majd én kiálltam az ügyben, és a Nébih egyik dolgozója büntetést is kapott emiatt. Azóta viszont még nagyobb a csönd és már a bérlőket sem piszkálják a botrány miatt.

aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!