Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Fából hogyan tudom eltüntetni...

Fából hogyan tudom eltüntetni a peneszt?vettem használtan egy kisagyat és itthon jöttem rá hogy penészes. Át tisztítottam de még érzem.

Figyelt kérdés
Meg nem tettem bele gyereket mert félek.erdmes venni rá szavot?
júl. 2. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Látszani látszani fog, a szag idővel megy el. Hipos vagy domesztoszos vízzel sikáld át. Megöli a gombát. Most meg is szárad kinn.
júl. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örökre sehogy. Nem lehet belole teljesen kimosni. Kidobnám ahogy van.

Szavo tenyleg oli a peneszt de nem tud annyira beleivodni a faba hogy kiszedje belole.

Raadasul szavoval azott agyba se tennek csecsemot

júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# a klór lebomlik nem kell neki sok idő
júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos én is erre gondoltam hogy sem a vegyszer sem a penész nem lehet a baba ágyában.
júl. 4. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van. De a klór gyorsan lebomlik, nem lesz ott. A penèsz elpusztul, így az sem okoz gondot. Valószínűleg felszíni, talán le is lehet csiszolni, aztán megfelelő olajjal kezelni.
júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!