Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A legyeket, hogy lehet kiírtan...

A legyeket, hogy lehet kiírtani a lakásból?

Figyelt kérdés

Már évek óta gyülekeznek itt folyton ezek a legyek. S egyre több van. Hogy kell őket kiírtani a lakásból?


(Semmi szemét nincs itt a lakásba, amire jöhetnének mégis nagyon sok van, mit tegyek?)



2020. aug. 13. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szúnyogháló? Szerintem ha a környező területen élnek, akkor be is fognak menni. Szerintem max azért van több, mont régebben, mert lehet idén több a légy.
2020. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Szúnyogháló.
2020. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# jó ötlet lenne, de itt kivitelezhetetlen. Más megoldásra van szükség!
2020. aug. 13. 04:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Régi cucc, de ha jól tudom, még lehet kapni az úgynevezett ragacsos légypapírt. Az megfogja az összest.


[link]

2020. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Légycsapóval

[link]

2020. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a darazsak megölik őket. ahol lakom rengeteg légy lett hirtelen, csak úgy hemzsegtek az ablakokon,ajtókon, aztán az eresz alatti darázsfészekből bejöttek és sorra ölték meg őket egyesével. nagyon hamar végeztek minddel. először letépkedték a szárnyaikat és a lábaikat, majd kiszívták a nedveiket. tiszta horror :)


szóval szerezz be darazsakat valahonnan :))


nézz szét a hütőszekrény , vagy a szekrények mögött alatt lehet ott van is van amire jöhetnek.

de a sima szemetesre is jöhetnek, így azt ilynekor gyakrabban kell cserélni

2020. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!