Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egyik táskámban véletlen...

Egyik táskámban véletlen bennehagytam egy banánt, most találtam meg, kb az egészet kicsi kb fél centis, szürke bogarak lepték el, és most az egész szobámban vannak! (Már régebb óta a wc-ben is volt pár) Mit tehetnék, illetve mik ezek???

Figyelt kérdés
Kérlek gyorsan adjatok valami tippet, mert irtózom a bogaraktól!

2020. júl. 24. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

A hajlakkosat én sem próbálnám inkább ki a helyedben:)

Én eléggé bogárfóbiás vagyok, úgyhogy én egy éjszakát sem bírtam volna ki a bogarakkal, ezért bennem az merült fel elsőnek, hogy egy jó nagy takarítással lehet megszabadulni tőlük. Ha megpróbálnád elkergetni őket, semmi garancia nem lenne rá, hogy nem elbújnának valahol a szobában, aztán pár hét múlva maguktól pusztulnának el. Ezek a bogarak nem élnek túl sokáig, viszont ha nem takarítják el őket, akkor lepetéznek és gondoskodnak a további utánpótlásról.

2020. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!