Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egyik táskámban véletlen...

Egyik táskámban véletlen bennehagytam egy banánt, most találtam meg, kb az egészet kicsi kb fél centis, szürke bogarak lepték el, és most az egész szobámban vannak! (Már régebb óta a wc-ben is volt pár) Mit tehetnék, illetve mik ezek???

Figyelt kérdés
Kérlek gyorsan adjatok valami tippet, mert irtózom a bogaraktól!

2020. júl. 24. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Chemotox, ha nincs akkor hajlakk.
2020. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 a hajlakk működik??

Csak le kell fújni őket?

2020. júl. 24. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a hajlakk segít. Megköt rajtuk és csá!
2020. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Alapos takarítást csinálnék a szobában, a tiszta/vegyszeres dolgokat nem szeretik, illetve táskamosás.

Én bedugnám az elektromos szúnyogirtómat is, mert nálunk minden bogarat elpusztít a szúnyogon kívül. 😂

Nem tudom, használ-e, de hangyák ellen bejött az ecetes vattapamacsok a szoba különböző részeibe, sarkaiba.

2020. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ooo #4 az tényleg bejön??

Mert igazából ilyesmi megoldásokat keresek.

(Mármint hogy nem közvetlenül a bogarakra) ment a 💚👍

2020. júl. 24. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha teljesen ki akarod őket irtani, szerintem is a nagytakarítás lesz a módja. Moss ágyneműt, mosd ki a táskát, ha a ruhák között is vannak, akkor azokat rázd ki/mosd ki, ha nincs annyira sok. A bútorokat is húzd el, takaríts fel alattuk, rajtuk is, szőnyegeket rázd ki. A lényeg, hogy mindent mozgass át, takaríts ki. Én kisebb bogarak ellen a sütőport szoktam használni, kiszórom a szoba különböző pontjaiba, aztán a bogarak megeszik és felpuffadnak tőle és elpusztulnak. Hangyák ellen is nagyon hatásos, mert beviszik a bolyba és egész családokat ki lehet irtani vele, plusz más nagyobb háziállatra, kutyára, macskára nem ártalmas.
2020. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 csak nem akarok egy rakás döglött bogarat a szobámba..

Az lenne a legjobb ha valahogy valami módszer elkergetné őket

Ja és a táskát kidobtam

(Decathlonos 1000 ft-os volt, inkább ez mint hogy tovább bámuljam azokat)

2020. júl. 24. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább döglötten szeretném őket, mint mászkálva. Aludni sem tudnék jól, ki tudja hova fészkeltek be.

Plusz ha egyszer el is kergeted őket, egy földön hagyott morzsadarabra is visszajöhetnek.

Hosszútávú megoldás lenne egy alapos takarítás, meg mellé amiket fentebb írtak.

2020. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Hajlakk plusz gyufa!
2020. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
#9-es javaslata durván tűzveszélyes, lehet a ház is leég.
2020. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!