Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt olyan aki helyhez...

Van itt olyan aki helyhez kötötte magát az igénybe vett CSOK-kal? (használt ház vásárlása,10 évig ott élni) Nem bántátok még?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még csak másfél hónapja költöztem, szóval korai lenne megmondani megbántam e. (de azért egyenlőre nem)Én úgy tudom, hogy 10 éven belül is elcserélhető, ha nagyobbra cseréled. (de nem vagyok benne biztos, csak hallottam, nem jártam utána.)
2018. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Úgy választottunk, hogy a tervezett gyerekszámmal (4) is kényelmesen elférjünk, igazi álomház ez nekünk. Még csak egy éve vagyunk itt, a második babát várom épp, de nem bántuk meg. Ha esetleg több gyerkőc lenne, tudunk bővíteni, nagy a kert. De mivel alapterületben nem nagy, csak sok kis szoba van, mi itt szeretnénk akkor is élni, ha ketten maradunk.
2018. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2007- Ben én átvittem a szocpolt egy másik házra. Nagyobb értékűnek kellett lennie. Az újonnan vásárolt ház helyi jegyzőjénél kellett engedélyeztetni. Újra kezdődött a 10. A mostani jogszabályokkal nem vagyok tisztában.
2018. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!