Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Rühellem az ingatlanosokat....

Rühellem az ingatlanosokat. Például mert akkor dolgoznak, mikor kedvük van, különben jön az sms, hogy családi okok miatt. Vagy a lenti példa, egyiknél 25, másiknál ugyanaz 30 millió?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 28. 15:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szokásuk. Azért nyomják fel az árakat hogy a jutalékuk több legyen szinte a semmire...
2018. ápr. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is lakást keresünk, elsőre nem zárkóztam el,hogy mint vásárló, ingatlanost keressek. Vagyis inkább Ők keressenek engem.


Aztán tapasztalom...

Ha egy ingatlan 3 ingatlanportálon van meghirdetve 3 féle információt tartalmaz, amit először azt hittem,hogy majd "összerakom". De nem sikerült, ugyanis...pl. 2. vagy 3. emelt...Ráadásul azt gondoltam naívan,hogy az ingatlanos ragaszkodik ahhoz,hogy minden lényeges információ közlésre kerüljön, legalább a sablon legyen kitöltve. De nincs.


Nem törlik az értékesített ingatlanokat, még azt követően sem, miután érdeklődtem, közölték,hogy értékesítették, továbbra is fenn van.

De persze szívesen ajánl helyette másikat, milyet is keresek?


Ingatlanirodában is jártunk,ahol pontosan megadtuk a paramétereket milyen lakást keresünk. Ezt követően küldtek 1-2 ajánlatot, kérve a visszajelzésemet.

Az ajánlatban 3 ingatlan volt, egy sem felelt meg az elvárásaimnak.

Ha azt kérem,hogy 50 m2 feletti legyen, akkor ne küldjön 45 m2-eset.

Ha mondok egy összeget ne legyen afölött jóval.

És ha mondok egy kerületet/városrészt, és hangsúlyozom,hogy nem szeretnék a kerület külső részein, akkor ne küldjön külső részt.


Csalódott voltam/vagyok, pedig pozitívan álltam az ügyhöz.


És ahogy írod,kérdező, az ár...ahány hirdetés mind más szinte.

2018. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!