Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Manapság 10 millió forint...

Manapság 10 millió forint alatt lehet egy viszonylag jó állapotú házat venni?

Figyelt kérdés
Dunántúli faluban, várostól 20-30 kilométerre, mondjuk egy 2 szobás Kádár kockát, ami azért nem egy dohos penésztelep. Legjobban a Bakony tetszene. Nagyjából 6.5 millió forintom van.
2018. márc. 21. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a netes ingatlanportálokon, a Jófogáson, a face oldalak területi ingatlan csoportjaiban, illetve ha lehetőséged van hirdetési újságokban. Bizonyára találsz, a falvakban annyira nem magasak az ingatlanárak.
2018. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Duna-Tisza között és a Tiszántúlon, Borsodban vagy Szabolcsban.
2018. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Áh Szabolcs megye?!... onnan jövök el.
2018. márc. 21. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat szerintem nem amit nem kell felújítani. Ennyiért olyan helyen kapsz csak ami eléggé kiesik és kevés a munka pl. Zalalövő, vagy viszonylag messze van nagyvárostól stb.
2018. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti agglomeráció külső széle.
2018. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A felújítás az nem lenne gond, hogy csak energetikai gondjai vannak a háznak. A legfontosabb, hogy ne legyen penész, illetve statikailag rendbe legyen.
2018. márc. 21. 19:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát ne legyen életveszélyes állapotú, erre akartam kitérni.
2018. márc. 21. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tápióságban,,Monor környékén sztem találhatsz házat.Igaz,távolsági buszos,de nincs messze Bp.

[link]

Tessék,Veszprém megye....Sztem ezt te is meg tudtad volna tenni :-)

[link]

2018. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Ennyiért kádárkockát, de még téglaházat sem kapsz nagyváros közelében, ami nem vizes falú. Bp. agglomerációjában a kis vályogházak is 7-nél kezdődnek. Na nem mintha a vályoggal bajom lenne, de azért mégsem kádárkocka.

Ez a pénz mondhatni telek ár, ennyiért közműves házat csak olyan környéken árulnak, ahol züllött családok laknak. A Bakony szép, de nagyon kevés a munkalehetőség, a rokonomék falujába is beköltöztettek román "rászorulókat", akik egy év alatt szinte mindenhová betörtek, kicsinálják a falut.

Nem tudom milyen a családi háttered, tudsz-e hitelt felvenni, de ha bírod a gyári munkát, akkor a helyedben olyan nagyvárosokat céloznék meg, amik kiesnek a főváros vonzásából, de sok munkahely közül lehet választani. Ezek környékén még igen jó állapotú családi házakat lehet venni, 9-10M körül, és ha van munkaviszonyod akár még albérlet mellett, hitellel kiegészítve tudsz venni egy normális házat.

2018. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ,hol keresi. Ha kizárólag Dunántúl, ott nem ismerem az árakat.

De pl. Heves megyében (Gyöngyös-Hatvan körzete) lehet kapni ezért az összegért jó állapotú házat.

Ez Budapesttől 60-70 km távolság, autóval viszonylag gyorsan fel lehet érni ha nem keveredik dugóba.

2018. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!