Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bakonyi ház megvétele?

Bakonyi ház megvétele?

Figyelt kérdés
Találtam egy kis bakonyi faluban, Zirchez közel egy házikót, 5 millióért, amit nyaranta használnék, jövedelmem van, de szerencsére otthon élek szüleimmel. Érdemes erre hitelt felvenni? Az asztmám miatt is találnám én jó ötletnek. 21/f
2018. márc. 27. 00:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

...és még a 9-hez

A 3-as képen is ott van a burkolat a falon, ami a funkcionalitását tekintve értelmetlen, hacsak nem valamit el akartak takarni vele.

Nem lebeszélni akarlak, csak felhívni a figyelmedet olyasmire, amik az emlékeid rózsaszín szemüvege miatt számodra láthatatlanok.

2018. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gipszlarton, ez cemenzes vakolat, aminek szintén nincs sok keresnivalója vájogban, de nem mindig okoz gondot... azon a képen amin szemből van a ház, sincs semmi veszélyes(még) pusztán az látszik szembetűnően, hogy nincs eresz csatorna és a hiányának a következményei..

Ebben az árkategóriában nem létezik olyan ház, amihez ne kellene kompromisszumokat kötni... meg kell nézni, lehetőleg hozzá kicsit értő társaságában, aztán dönteni...


Annyi, hacsak nem internetmilliomos lennék, én biztosan nem vennék házat ennyire a semmi közepén... ilyen és hadonló házak szoktak lenni ilyen árban székesfehérvár és mór vonzáskörzetében, és ott azért munkalehetőség is akad bőven.

2018. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem az nem falburkolat, hanem nád van a falhoz téve hőszigetelés gyanánt... persze azért be lehet kukkantani mögé... én is most vettem házat és amiket nézegettem, volt köztük olyan, ahol már majdnem kimondtam, hogy megveszem, mikor haverom rávett, hogy húzzuk el a szekrényeket a helyükről és nézzünk be mögéjük.. hát egyből nem vettem meg, kiderült, hogy több helyen is megvan sűlyedve.
2018. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

#13

Én inkább OSB lapoknak nézem, de a fene tudja!

Nagyon meg kell nézni, de főleg nézetni a ház hátulját a szomszéd felől, mert arról kép sincs.

2018. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, megfogadom. Meglátjuk mi lesz, mennyit lehet alkudni, milyen az állapota. Most nézem, a gáz nincs bekötve, akkor mondjuk tényleg túl van árazva kicsit.
2018. márc. 27. 13:20
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ha csak nyaranta akarod használni, akkor miért nem veszel nyaralót valahol?

A lakóházzal annyi probléma van, ha félévet - különösen télen - üresen áll.

5millióból a Balaton-felvidéken, Zalában, Őrségben, Mátrában, Börzsönyben, de még a Bakonyban is találsz nagyon jókat, csak rá kell szánni az időt és keresni kell!

Azokhoz kezelhető méretű telek van és ha vízközelben veszed, még strandolhatsz is, miközben a levegő is tiszta.


Ennél a háznál, amit te nézel a fő probléma a kihalóban levő falu, mert pénzért minden egyéb kijavítható, beszerelhető, ... ha találsz embert, mert 20-30-40 km-ről már nem fognak odamenni.

Ha mégis ezt választod, akkor bútorzattal együtt ne adj az egészért 4,8-nál többet!

2018. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%
Bakonyban azért még nem kell félni a kihaládtól, ez nem az alföld, ahonnan menekülnek a mezőgazdasághoz már nem értő emberek, ez egy csodálatos tájegység ahová vágynak rengetegen és számtalan nemkicsit pénzes ember választja lakhelyéül...
2018. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem osztom a 17-es véleményét, de tiszteletben tartom, hogy másképp gondolkozik. (A 300-as lélekszám magáért beszél)


Attól is függ Kérdező, hogy most merre élsz, mert 200 km-eket utazni a nyaralóhoz nem túl kényelmes.

Mi többek közt ezért adtuk el a miénket, amibe ugyanúgy bele voltunk szerelmesedve, mint most te ebbe.

Mi most Visegrád, Leányfalu, Zebegény környékén keresgélünk, a táj fantasztikus, a levegő csodás és bármit is vesz az ember, pár év múlva, ha úgy alakul, nyereséggel lehet eladni. Frekventált helyek, mindennel ellátottak, mégis vadregényesek, de nem lát bele a szomszéd a tányérodba, mint a Balatonnál, vagy a Velencei-tónál.

2018. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy ilyet meg se vesznek. Ha van is eladó, akkor 2-3 millió körül alakul az ára. 30-50 ezer/m2-nél többet nem érnek meg.
2018. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és ettől olcsóbban kaphatsz tégla zártkertet... Nyaralónak megfelel az is.
2018. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!