Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrszentiván nagyhegy része...

Magyarvitez1 kérdése:

Győrszentiván nagyhegy része milyen környék? Szerintetek érdemes oda költözni?

Figyelt kérdés
Mondják sokan hogy győrszentiván jó hely csak az nem mindegy melyik környékre. találtunk egy házat ami elég jó állapotban is van (igaz hogy zártkertnek van minősítve), csak kérdés hogy ez a nagyhegy része szerintetek jó?

2017. jún. 25. 09:45
 1/3 jikanv ***** válasza:
59%
nem erdemes odakoltozni. hegyoldal nagyon veszelyes csuszik meg saros es merges kigyok is vnnak, meg merges pok is van. brrr, nem erdemes. Alfoldi panelba menj ott nem utkozol belejuk.
2017. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi vannak-e pókok
2017. jún. 28. 04:49
 3/3 anonim válasza:
Szia én Győrszentiván Nagyhegyben lakom aki elöttem irt az nem normális pókok nincsenek soha nem is láttam meg kígyó sem az igaz hogy hegy oldalban van nem egyszerű biciklivel lefele jó de felfele már nem egyszerű ha nem ismerkedsz akkor normális hely környezet az van gyerekek vannak de én nekem tetszik hogy távol a város büzétől
2018. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!