Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bővítményen nincs használatba...

Bővítményen nincs használatba vételi engedély az baj?

Figyelt kérdés
Vennék egy házat 2012 hozzá épültek de a bővitményhez nincs használva vételi engedély,de használták. Építési engedély volt rá! Ilyenkor mi s tehendő?

2016. márc. 30. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
vmi bibi miatt nem kapta meg! Kérj, és megtudod!
2016. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ne legyél hüle meg ne vedd. Csináltassák meg és csak utána. Szigorúbb helyeken meg nézik a kész épületet mikor kész van azok akik az építési engedélyt ki adták. Mi van ha meg veszed és mikor meg nézik azt mondják ez nem felel meg a rajznak vagy ennek annak? És azt mondják építsd át v. bontsd le.
2016. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnőrizhetik bármikor?
2016. márc. 30. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Az engedélyben benne van meddig kell elkészülni az átalakítással. Aztán ha nem jelentkezik a kérelmez/építő, akkor vagy megnézik mi van, vagy nem.

Kérd meg az eladót, hogy mutassa meg a teljes dokumentációt, abból kiderül a késedelem oka.

Én húsz év után kértem engedélyt.Megadták.

2016. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változatlanul azt mondom ne vedd meg így . Mond meg nekik intézzék el a papirokat ha akadékokodnak terelik a szót biztos nincs rendben valami. A használatba véleli engedély az semmi . Beszólsz hogy kész az építkezés ki jönnek át veszik és kész. Egyèbként az nem lehet gond ha te kérsz hadználatba vételit eés nem te kértél építési engedélyt? De minden esetre rá szánnék 3 percet hogy fel hívjam az illetékes föld hivatalt ott meg mondják pontosan mi a helyzet. Ha ki derül leírhatnád mi a helyzet érdekelne át akartak e verni
2016. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha már laktak, laknak akkor is adnak használatba vételi engedélyt? Nem volt dokumentálva az építkezés nincs építési napló,nem volt műszaki elellenőr
2016. márc. 31. 04:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de semmi papír nincs róla ha ez se elég meggyõzõ hogy nem érdemes meg venni akkor mi kell mèg ? Az hogy volt ra engedély valmikor az egy dolog. Egyátalán azt láttad? Na mindegy én be felyeztem úgy se lehet téged meg gyõzni. Vedd meg ha szerencséd lesz nem nem kell majd lebontanod. Minjárt 8 és nincs 3 perced fe hívni a földhivatalt meg kérdezni ugye?
2016. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!