Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnek venni hazat. Inzteze...

Gyöngyii18 kérdése:

Szeretnek venni hazat. Inztezetben nevelkedtem es kapok ket millio ft. -ot. Mik a plusz kiadasaim ha megveszem a hazat? Mit kell intezni stb?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Ketmilliobol semmifele hazat nem veszel, illetve igen, de ott nem fogsz akarni lakni. Munkahelyed gondolom nincs, marpedig a hazat fent is kell tartani, fizetni a villanyt, gazt, stb. minden honapban. A ugyvedi koltseg, a lakasvasarlasi illetek is mind-mind plusz koltsegek.


En a helyedben inkabb valami olcso alberletet keresnek, ami olyan varosban van, ahol munka is van. Ennyi penzbol legalabb 1-2 evig el lehet elni, akar ha nem is talalsz munkat, akkor is (de nem javaslom).

2016. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán- talán borsod megyében vagy szabolcsban kaphatsz egy panel garzont ezért, kazincbarcikán nagymamám lépcsőházában van egy garzon 2 millió forintért eladó, de elég lepukkant számomra. Viszont azon a környéken nincs nagyon munkalehőség, stb... 2 lehetőséged van, vagy veszel valamit és ott próbálsz élni, vagy fogod a pénzed, felmész pestre, bérelsz valami olcsó lakást, és keresel egy munkát, akár 2x annyit is kereshetsz könynedén mint a korábban említett helyen. Sajnos nem tudom hány éves vagy, milyen szakmád van, sőt sokat nem tudok az intézeti életről, nagyon sajnállak, de én inkább belevágnék a fővárosba, vagy megpróbálnék külfödlre menni ha beszéled a nyelvet, vagy az ország nyugati részébe próbálnék albérletet keresni, győr, sopron, mosonmagyaróvár. De annak nincs értelme hogy pl. borsod megyében vegetálsz a világ végén, pl. ózdon, vagy putnokon vagy hasonló helyen, lehet van lakásod, de se munkahelyed se semmid nem lesz.
2016. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

jaj-jaj


nézzetek szét előbb, van ház ennyiért, nem is lepukkant............

csak szét kéne nézni a hirdetős oldalakon!

2016. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem tudom hány éves vagy"


Most fogják kidobni az intézetből, azaz most lesz nagykorú.

2016. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tudsz venni vagy ha nem , de ne mond el senkinek hogy mennyi pénzed van. Mert rögtön lesz sok "segítőkész barátod". Nagyon segíteni akarnak majd. Akkor hamarosan nem lesz pénzed.
2016. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! 18éves multam es gyorben lakom! Gyor mellett talaltam hazat masfel millioert,es aranyos kis ház. én csak erdeklodtem hogy kb milyen osszegre szamitsak amit ki kell adnom majd.
2016. márc. 10. 15:31
 7/14 anonim ***** válasza:

pici szoba-konyhát tuti találsz a zártkertekben, jó állapotút is.

az adásvételi néhány tízezer, olyan 40-60 között, ügyvédtől függ. nekem az illeték 80 ezer volt, ez %-ban van meghatározva, neten biztos van róla infó.

kb ennyi, mert az egyéb költségek nekem csak a hitel miatt voltak, de az nálad nincs.

2016. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező!


Arra a két milliódra annyi jelentkező lesz hirtelen amikor megkapod, hogy el sem tudod képzelni... :-(

Ha elfogadod a tanácsomat, nem költöd el, hanem nyitsz egy bankszámlát, berakod oda és lekötöd.

erre pénzre úgy gondolj, mintha nem is volna.


Ha majd egyszer nagyon szükséged lesz rá jól fog jönni.


Próbálj továbbtanulni, mert akkor lesz lehetőséged koleszra, így megoldódik a lakhatásod még egy időre!

2016. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Bizony, kerdezo, hallgass a 8-asra! Haz adas-vetelnel millioegy dologban atvaghatnak teged. Kosd le par evre, ne herdald el.


25 eves korodig eszedbe ne jusson sajat ingatlan vasarlasa, hazat meg 30-ig se akarj!

2016. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Aha, és akkor hirtelen a nagyvilágban hova menjen lakni egy intézetből kikerült gyerek, aki jó eséllyel egyelőre munkanélküli?

Kösse le, persze... mondják ezt az olyanok, akiknek jön segítség otthonról..............

2016. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!