Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpest, Kőbánya, Kispest vagy...

Újpest, Kőbánya, Kispest vagy Angyalföld élhetőbb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Angyalföld.
2016. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
+1 Angyalföldre. Az északi része (Duna Plaza, kertváros) abszolút kulturált. Itt lakom idestova 20 éve.
2016. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alaszlo80 válasza:
100%
Végiglaktam a fent említett kerületeket, és egyértelműen Újpest az első, itt is állapodtam meg, mögötte valamivel lemaradva Angyalföld. Ráadásul Újpest évről évre élhetőbb, az önkormányzat rengeteg pénzt öl a kerület fejlesztésébe, felújításába, ami meg is látszik a kerületen. Sok a zöld terület, ha kutyás vagy, akkor rengeteg futtató, sétálni, sportolni ott a Népsziget, északi összekötő túloldalán a Római part, és szintén egy köpés a Hajógyári-sziget, ahol jó időben lehet lógni, sütögetni, bográcsolni.
2016. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Újpest !

Laktunk ott vagy 6-7 évig ...

Tökjóó!

Garantáltan!

Angyalföld a kövi .

2016. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sztbali válasza:
60%
26 év Kőbányán egyértelműen csak pozitív tapasztalattal. Élhető és még mindig van fiatal terület ebben a kerületben.
2016. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
Én laktam Kőbányán kb. 4 évet szerintem egy katasztrófa.
2016. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Mind a négy kerületnek vannak jobb és rosszabb részei, összességében én Angyalföldet mondanám a legjobbnak, amihez az is hozzátesz, hogy ez van a legközelebb a belvároshoz, ennek a legjobb a tömegközlekedése.

Újpesten ami rosszabb környék, az a régi kertváros (pl. Baross utca környéke), a többi résszel nincs nagy gond. Véleményem szerint Káposztásmegyer az egyik legjobb fővárosi lakótelep lenne, amennyiben rendelkezne metrókapcsolattal, így azonban kissé nehézkes a tömegközlekedés.

Kőbányán Óhegy abszolút nyerő környék, mind a kertvárosi, mind a lakótelepi része. Az újhegyi lakótelep is konszolidálódott, ráadásul nagyon sok épületet felújítottak. A kerület többi részét viszont inkább jobb kerülni.

Kispesten a Wekerletelep a győztes, a város talán leghangulatosabb kertvárosa, de a lakótelep se vészes.

Észak-Angyalföld pedig talán a legkellemesebb mind közül, ahonnan még a tömegközlekedés is kiváló.

2016. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!