Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes/lehet Győr környék...

Hol érdemes/lehet Győr környékén olcsó pincét/telket venni?

Figyelt kérdés

Egy olyan telket/pincét szeretnék, ahová hétvégén ki lehet menni gondozni, kikapcsolódni.

Sajnos még nem vagyok olyan ismerős a környéken, így nem tudom, merre lenne érdemes keresgélni.

Összegben tényleg olcsóra gondoltam.


Építő jellegű válaszokat köszönöm! :)


2015. ápr. 29. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Furcsa választ adok: gyakorlatilag bárhol!


Rabkert, Góré-dűlő, Sashegy, Sárás, Jancsifaluban a Richter János út mögötti rész, Szabadhegyen Serfőződomb, Győrszentiván-Nagyhegy, Győrszentiván-Kertváros - ez mind jó lehet. Az adott helyet nézd meg, mi van rajta, milyen a közlekedés arra, milyen közel van lakásodhoz és persze, hogy mennyiért kínálják.

2015. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Esetleg annyival módosítanám, hogy Rab-kert közel van a Rábához. Amikor nagy árvizek vannak, a telkeken áll a belvíz és tönkretesz mindent. Így talán Rabkert kerülendő, de a többiről nem hinném, hogy belvizes hely lenne. Még a vele szomszédos Góré-dűlőben sem hallottam ilyet.

2015. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!