Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csörög miért ennyire csöves hely?

Csörög miért ennyire csöves hely?

Figyelt kérdés

Most voltam, hogy megnézzek egy eladó ingatlant. A vasútállomáson peronján törött borosüvegek szilánkjai. A pad és kuka körül szemét, a falu felé vezető lépcső körül is szemét, az út melletti esővízcsatornákban is egy egy csokicsomagolás, üdítős doboz...egyes helyi kényszeres gyűjtögető, teli van szeméttel az udvaruk, van ahol azért verik láncra a kutyát, hogy nincs megcsinálva a kerités. Persze vannak azért pedánsabb házak is rendezett kerttel. De az egész település rettenet szakadt. Hiába van szép úk óvidája és egészségháza. Ja és természetesen dzsipók is élnek ott.

Mégis mi van ott? A polgármester nem tudja megkövetelni a rendet?



#csörgés #szakadás #Rendezettlen
tegnap 13:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Egész Magyarország egy lepra csöves hely, csak néhány szerencsés környék nem (vagy nem annyira) az. Ezt igazából akkor veszed észre, ha elmész egy normális országba, egy kicsit ott is lakni. Ez alatt nem az éhenkórász afrikai bevándorlók által tönkreszart nyugati nagyvárosokat értem, hanem mondjuk a francia vidéket, a kanadai kisvárosokat vagy az olasz Alpokot.
tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze Németországban a vidéki városok más kategória, ott azért mégis a jómódú német középosztály él... De azért Magyarországon is vannak jobb helyek. Pl. Csörögöt körülvevő települések nem rosszak (Vác, Sződ, Vácduka...)
tegnap 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
C fertőzött.
tegnap 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha felfedezik akkor ki lesznek vásárolva a romungók, én se értem hogy a szomszéd településeken miért háromszoros ingatlan árak vannak. 10 év és ki kesz paterolva onnan minden nem idaillő személy csak lássa meg valaki itt a lehetőséget.
tegnap 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 olyan siralmas állapotú házak vannak ott..ahhoz hogy kivásárolják a helyi suttyókat, 10-ed áron érné meg. Az nem most lesz, és addigra azok a házak dózerpozitív állaptúak lesznek. Illetve azt figyeltem meg hogy egy lápos terület mellett van a település. Őszintén a falu szélén elég menő a kilátás a lápra. De akkor ez megmagyarázza, hogy miért van LFM1 és LFM2 besorolás. Az utóbbi túpúsú teleknél nem szabad pincét építeni a magas talajvíz miatt, és egy olyan telekre házat építeni se egyszerű, mert az alapot egy speciális betonból kell csinálni, ami költséges. Ami még érdekes hogy több mint egy éve eladó egy telek, és nem drága, 800 nm és 9 milló forint, sík, könnyű rajta építkezni DE senki se veszi meg, mert a Szabadság úton tényleg sok a suttyó és teli van szeméttel.
ma 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!