Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek hogy tudnék így...

Szerintetek hogy tudnék így egy budapesti minigarzont venni?

Figyelt kérdés

Sajnos több, mint 10 éve már, hogy albérletezek. Rengeteg pénzt elvitt már, de mindig pontosan ki tudtam fizetni. Annyira jó lenne már egy sajátot fizetni és nem mások zsebét tömni.

Félretettem mindig, amennyit az albérlet mellett tudtam. Jelenleg olyan 7,5 millió forintom van.

Egy budapesti minigarzon lenne az álmom, ami nem szuterén és normális a lakóközösség.

Sajnos a fizetésem az elég kevés, nettó 280+Szép kártyával+ bérlettel 300. Jelenleg a pénz egy része állampapírban van, elég jól kamatozik még februárig. Utána már nem lesz olyan jó a kamat. Valószínűleg most lesz lakbéremelés is, mert utoljára tavalyelőtt volt.

Már nagyon unom, hogy állandóan egyre többet kell fizetni az albérletért és sosem lesz az enyém.

Nyilván egy párral könnyebb lenne, de perpillanat nincs kilátásban. Meg amúgy is jobb lenne egy kis lakás, ami az enyém, aztán el lehet adni/kiadni bármikor, ha közben alakulna egy kapcsolat. Gyereket nem tervezek, szóval ilyen babaváró meg a CSOK kizárva.

Nézegettem a hirdetéseket, de ilyen fizetésre nem tudom mit tudnék venni, ami azért nem egy dohos pince vagy 8.kerület sűrűje és amire hitelt is adna nekem a bank. Nincsenek nagy igényeim, 26 nm-en már el lennék. Most sem lakok nagy helyen.

Olyan elkeserítő, hogy évek óta spórolok és úgy érzem, hogy mégis egyre távolodok a célomtól.

Pedig nem egy palotára vágyok.



tegnap 12:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem érdekel a kertészkedés, talán majd idősebb koromban. Most ez a nagyvárosi élet nagyon tetszik nekem. Már 10 éve lakok Bp-n és még mindig nagyon szeretem ezt a várost. Rengeteg emlék köt ide, pedig az ország több pontján laktam, Debrecentől Sopronig, kis faluban is. Sehol nem éreztem jól magam, Bp-n találtam otthonra.

Nagyon nem az én világom sem a vidéki lét, pláne a falu.

Persze ez életkortól is függ, lehet majd 40-50 évesen mások lesznek a prioritásaim.

tegnap 23:08
 12/14 A kérdező kommentje:

[link]


Néha azért találok ilyen hirdetéseket, vajon egy ilyesmit nem tudnék megvenni? Az önerő elég lenne rá, a fizum az határeset. Nem tudom számít-e ilyenkor a banknál, hogy a munkahelyemen 13.fizetés az szokott lenni.

tegnap 23:31
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Szarvas Norbertnek van egy Youtube csatornája. Ő bankfüggetlen hitelközvetítéssel foglalkozik. Szerintem vele vedd fel a kapcsolatot,ha van rá barmilyen mód hogy hitelt kapjál akkor ő azt meg fogja oldani szerintem. Ha összejön a dolog akkor mindenképpen írd majd meg,kíváncsi vagyok.
tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanéznek mindenképp.

Amúgy is volt már pár vállalásom, amire sokan azt mondták volna, hogy reménytelen, de mégis sikerült. Szóval nem adom fel azért, előbb vagy utóbb el fogom érni a célomat.

tegnap 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!