Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért ilyen olcsó?

Miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Mostanában több, nagyon szépen felújított panellakást látok Salgótarján környékén. Az ár gyanúsan olcsó Facebookon sokan azonnal lecsapnak rá stb. ennek ellenére még mindig eladók. Külső képek, lépcsőház képek nem láthatóak, gondolom azok olyanok amilyenek. Mi lehet ennek a hátterében?

okt. 7. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Sálgótálján-ra e gondolsz e more?
okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is alacsonyabbak voltak itt a lakás árak. Sok lehetőség nincs, innen el költöznek, és nem ide.

Ha meg tényleg nagyon olcsó, az lehet olyan környéken van, ahová ép eszű fehér ember nem teszi be a lábát.

okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Értem én hogy sok a különféle etnikum. De tegyük fel veszek én egy ilyen ingatlant. Nem érdekel senki jó lehet pár normális szomszéddal beszélgetek néha. Eljárok vásárolni, fürdőzni, munka nem érdekel mondjuk van máshonnan bevételi forrásom. Kifejtené valaki mi eredményezi ezt az olcsóságot. Kirabolnak? Belém kötnek?
okt. 7. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem úgy kell elképzelni, mint a filmekben, hogy idejössz és biztos kirabolnak. 😆 Mondjuk úgy, hogy nagyobb számban fordulnak elő itt veszélyes elemek, mint máshol, de itt is élnek normális emberek.
okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 90%-a nem szívesen költözik problémás környékre. Én egyedülálló férfiként laktam ilyen helyen, nem volt semmi problémám, de mielőtt gyerekem született elköltöztem. Pl az egyik szomszédom (nő) tolta haza babakocsiban az 1 éves gyerekét, a helyi rejtett erőforrás utánpótlás kaviccsal megdobálta őket,csak úgy poénból, aztán amikor rájuk szólt, az 5-6 Rikárdó odament és köpködték őket. Vagy volt olyan, hogy előttem 2 m-rel repült ki egy feldíszített karácsonyfa az ablakon. A lépcsőházban előfordult üvöltözés,verekedés, bulizás. Komoly társadalmi élet folyt a ház közös tereiben, ház előtt, parkolóban. A lépcsőház ajtó néhány hétig volt jó, mindig tönkretette valaki, egy idő után úgymaradt. A lépcsőház koszos volt, a villanykörték nem sokáig voltak a helyükön, a bejárat melletti sarkot wc-nek gondolták. A helyi boltban már akkor komoly biztonsági emberek voltak, amikor máshol még egyáltalán nem volt jellemző a biztonsági őr.
okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

"munka nem érdekel mondjuk van máshonnan bevételi forrásom"

Ha látják hogy vastag vagy, akkor bizony el fogják kérni a pénzedet. Először szépen, aztán már nem annyira szépen.

Egyébként süket is vagy? Mert lehet hogy van lóvé, de türelem is? Amikor mondjuk péntek déltől hétfő reggelig üvölt a cé zene olyan hangerővel hogy a vakolat hullik a falról azt hogyan fogod bírni? És amikor a 9 gyerekből 5 üvölt, a másik 4 meg az 5-el üvölt hogy maradnajak csendben, anyuka meg üvölt mind a 9-el hogy maradjanak csendben, apuka megy anyukával üvölt hogy ne üvöltsön a gyerekekkel azt hogy fogod bírni?

Én egy faluban lakom, 1,5 km-re van légvonalban a c sor és sokszor még így is zavaró a vernyákolás. Ha azt fél méterről kellene hallgatnom, kb 2 másodperc alatt bolondulnék meg. a

okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SZTANN ***** válasza:
Minden ingatlan ára annyi, amennyit adnak érte. Semmi sincs a "háttérben", minden körülmény látható, tapasztalható, tudható. Ezek miatt olcsó ott a lakás. Ha ott nemigen kapkodják el a vevők, akkor nyilván lejjebb megy az ára. Ha az előbb leírt várható hátrányokat vállalod, téged mindez nem zavar, nem érdekel, akkor jól jártál, vedd meg ...
okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!