Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lehet megnézni?többi lent

Hol lehet megnézni?többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék egy földet vásárolni,ez egy nagy blokkban van benne,ami körül belül 5-6 méter széles csíkokból áll és egy helyrajzi szám kb 1000m2 ,és tudom hogy van benne elcsúszás mert már van ott egy kisebb ültetvényem,tehát elég zavaros….

itt állítólag vannak részletesebb térképek de nem mertem belépni mert az alábbi oldalon az alábbi üzenetet írta ki:



Ez a földhivatal portálon a földhivatal online fülön kattintva a belépés előtt írja ki,ügyfélkapuval lehet belépni

ezen a linken van a leírás:


link: [link]


üzenet:


Tájékoztatjuk, hogy a Földhivatal Online rendszerbe történő belépést követően Ön a Lechner Nonprofit Kft. elektronikus információs rendszerét használja.

A rendszer használata során a rendszerben végzett felhasználói tevékenységek rögzítésre, naplózásra kerülnek.

A rendszer jogosulatlan használata tilos, és büntetőjogi vagy polgárjogi felelősségre vonással jár.

A rendszer használata egyben a felhasználó előbbiekbe történő beleegyezését is jelenti.


A rendszer jogosulatlan használata tilos,de kinek?megbüntethetnek ha belépek?


Őstermelő vagyok és földvásárlás céljából szeretnék megnézni néhány helyrajzi számot ami egy blokkon lévő földterületen van ahol már van saját tulajdonomban földterület amit több éve használok is.Én jogosult lehetek ennek a használatára?

vagy ezt csak a földmérők,földhivatali dolgozók,ügyvédek használhatják csak?és ha belépek megbüntetnek,vagy túlgondolom?

Előre is köszönöm a válaszokat.



ma 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lépj be, és használd. Még van ingyenes lekérési lehetőséged is, egy évben talán 3 db.
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!