Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Most milyen környék a 8....

Most milyen környék a 8. kerület Pesten?

Figyelt kérdés

Mátyás tér, Szerdahelyi utca, Teleki tér érdekelne inkább.

Csak jelenlegi tapasztalatot írjatok legyetek szívesek.

Az nem érdekel hogy 5-10 éve milyen volt és hogy milyen rossz a híre.


Köszönöm.



aug. 16. 11:01
 1/2 anonim válasza:
36%
Jó èn a Népszinház utcánál lakok a Blahához közel nagyon szeretem hangulatos sokat változott már az elmúlt évekhez képest
aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jártam arra (Teleki, Lujza, Diószegi) párszor az elmúlt hetekben és elég lepukkant a házak nagy része és a lakosság most is. Lehet nem bűnözők,de én akkor sem szívesen vennék nyomornegyed hangulatú könyéken és ez nem egyik napról a másikra fog megváltozni, ahogy nálunk mennek a dolgok.

Én is lakást keresek és kb annyi pénzem lenne, hogy itt tudnék venni egy olcsóbbat, de inkább nem veszek emiatt.

Ha van több pénzed, akkor sztem házanként nézed meg konkrétan, h milyen állapotú és milyen a lakóközössége.

Egymás melletti házaknál is óriási a különbség.

aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!