Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Újpalotán a Zsókavár,...

Milyen Újpalotán a Zsókavár, a Drégelyvár utca és a Nyírpalota út környékén élni? Mennyire ajánlott környék lakásvásárlás szempontjából? Érvek és ellenérvek mellette?

Figyelt kérdés

júl. 29. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott nőttem fel, régen jó volt. Minden közel, egész jó sulik voltak, jó közlekedés, normális lakók. Állítólag nem változott semmi.
júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Drégelyvár utcában lakunk és teljesen jól elvagyunk. Busszal könnyen bent lehet lenni a belvárosban és ahhoz képest, hogy lakótelep, egészen zöld a környezet. Bevásárlás szempontjából is van minden. Ami ellene szólhat, hogy azért elég sok barbár, proli emberkével lehet talákozni, főképp a Fő tér környékén és esti/hétvégi programoban sem dúskál a környék (van egy mozi a Pólusban, de se étterem, se színház vagy bármi kultúr esemény). De amúgy ezek az ellenérvek az összes külvárosi lakótelepre igazak, nem csak Újpalotára.
aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Ezek az emberek honnan jönnek? Ők is a környező házakban laknak, vagy "külsősök"?
aug. 5. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy részük talán a közeli régi, földszintes munkásházsorokról jön, de persze helyben is laknak. A mi házunkban is kb. lépcsőházanként van egy-két próblémás lakás, de általában azért a közösség valamilyen úton-módon előbb-utób kinyomja őket onnan (aztán persze jön helyettük egy másik). De így is mondjuk 20-30 lakásonként egy problémásról beszélünk, szóval pechesnek kell lenni, hogy ilyen szomszédot kifogj. Nyilván házfüggő is lehet a dolog.
aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért ne ilyedj meg nagyon, nem olyan vészes a dolog még a Fő téren, vagy a Vásárcsarnoknál sem. Én a Blaha környékén laktam előtte, annál azért Újpalota fényévekkel jobb.
aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, mert legalább fás, parkos, játszóteres, nem az van, hogy parkoló meg járda az egész lakótelep. Simán lehet normális környezetben kutyával vagy vagy kisgyerekkel sétálni.

A házak épek, szigeteltek, rendben vannak, az utcák tiszták, a közlekedés tényleg jó.

Egy hülye mindenhol van,kertesház övezetben is, azt vagy kifogod vagy nem.

Főtéren van néha egy-egy barom, de ne a nyugati aluljárós színvonalra gondolj.

aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!