Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jogilag akadálya annak hogy...

Jogilag akadálya annak hogy úgy hirdetek meg egy ingatlant hogy nem írok árat ha nem én varok árajánlatot, és a legmagasabb se tetszik akkor egyszerűen csak megmondom mindenkinek hogy mennyi volt a legmagasabb és ezt is keveslem?

Figyelt kérdés
júl. 20. 05:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Persze, ez csak egy jószándékú tanács volt, hogy valósítsd meg, amit szeretnél és élj, ne vessz el a részletekben és kifogásokban.
júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
A piaci ár fölé senki nem fog alkudni (a sok pénzes se), az ár nélküli hirdetéseket a legtöbben továbbgörgetik, én ahol legalább a szövegben nem látok egy árat, továbbgörgetem, pedig lehet még tudnám venni. Esetleg tedd fel egy kicsit a piaci ár fölött (fejben eldöntöd mennyi a legalacsonyabb, amiért adod) és ha alkusznak, engedsz valamennyit (mondjuk lehet a legalacsonyabb a tényleges piaci ár), így adsz esélyt baleknak is, aki nem néz utána hogy ár/érték aránya drága, de piaci áron biztos elkel (drágábban úgy se fog). Esetleg ha nem tudod mennyi a reális, amiért elkel, akkor esetleg egy értékbecslő segíthet és kicsit többért hirdeted, mint amit a becslések mond.
júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

31 nem tudlak követni semmi nem veszik el úgy megvalósulnak az álmaim akkor is ha ezt drágán adom el.


Egy balek nem hiszem hogy drágám meg fogja venni azt fogja megvenni drágán aki tudja hogy mennyit ér, a többi meg miért érdekeljen engem?


Az ingatlan értékbecslés az egy másik szakma. Aligha képes azt megbecsülni hogy mennyire lesz a legdrágább amennyiért el kell. Az egy átlagos árat tud mondani, esetleg ha ingatlanközvetítés van a háttérben akkor egy olyan árat mondom mennyiért gyorsan el kell hogy neki minél gyorsabban legyen jutaléka. Ebben az esetben én lennék a balek.

júl. 24. 08:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!