Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jogilag akadálya annak hogy...

Jogilag akadálya annak hogy úgy hirdetek meg egy ingatlant hogy nem írok árat ha nem én varok árajánlatot, és a legmagasabb se tetszik akkor egyszerűen csak megmondom mindenkinek hogy mennyi volt a legmagasabb és ezt is keveslem?

Figyelt kérdés
júl. 20. 05:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Kigondolsz egy szemtelenül nagy számot (ez legyen x millió). Aztán kiraksz a kapura egy táblát, hogy ELADÓ X millió forintért. (Az ár alkuképes)


Ezután várod a jelentkezőket.

júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Na de sokkal jobb ha nem kell vele foglalkozni ennyit, rengeteg érdeklődgetővel, hanem csak az jön aki eleve meg akarja venni, és nem alkudni akar hanem másra rácitálni, mert kell neki.

Tehát az érdeklődő azt tudja meg hogy ennyiért megvennék és ha ennyit nem adna érte akkor eleve nem is tart fel.

júl. 20. 14:15
 23/33 anonim ***** válasza:
Először mindenki az árat kérdezi. Hiába tetszik nekem egy ingatlan ha nincs rá pénzem. Nyugodtan hirdetheted így,mutogathatod azoknak,akik aztán az Általad remélt ( mert valamennyit csak gondolsz) vételár feléért megkérik. Aztán félév múlva megint jön valaki...ha egyáltalán lesz így rá érdeklődés.
júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Én beérem azokkal akiknek van rá pénze
júl. 20. 18:16
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy egy marketingszakember. Én elfogadom a döntésedet és sok sikert kívánok az eladáshoz
júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
És ha marketing szakember vagyok akkor lesz pénze annak akinek addig nem volt?
júl. 20. 21:08
 27/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem a vevők fejével gondolkodsz, nem akarod látni mások szempontjait és magadat objektíven. Pedig ez kell ahhoz, hogy vonzóvá tedd a "termékedet", hogy érzelmileg távolságot tarts attól, amit el akarsz adni. Mert eladni mindig többért akar mindenki, mint venni.

Nem az a félelem kell hajtson, hogy mi van, ha 2 perc vagy fél év múlva valami jobb ajánlat is jött volna. Ezeket el kell engedni. Ha megkapod érte, ami piacilag reális, akkor örülni kell és ennyi, lépni tovább egy jobb ingatlanba és nem toporogni meg hátranézni, azzal csak mennek az évek az életedből és nem haladsz a célod felé.

júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Én megelégszem a piacilag irreális magasabb ajánlattal is.

Az évek akkor is mennek hogyha eladom és akkor is hogyha nem adom el szóval ez nem indok.

júl. 21. 10:22
 29/33 anonim ***** válasza:
Általában valaki azért el valamit, mert az árát másra szeretné költeni. Pl. kényelmesebben, szebb helyen, vagy pont olcsóbban akar lakni, vagy jobb befektetésbe forgatja.
júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Na jó de engem nem az érdekel hogy általában más mit csinál hanem hogy én mit csinálok és miért
júl. 21. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!