Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jelen pillanatban Salgótarjáno...

Jelen pillanatban Salgótarjánon belül hol érdemes lakást venni 10-15 millió között?

Figyelt kérdés
júl. 14. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol 😃
júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valami komoly indok?
júl. 14. 23:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküliség, közbiztonság
júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hármast kiegészítenem.

Több ott a nem napègette mint a napon megeghetok ha érted mire gondolok.

Közlekedés szörnyű, közelben nincs munka, a legtöbb ember Pestre jár fel (már aki)

júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Befektetési szempontból ott nem éri emg ingatlant venni
júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ennyiér van ingatlan ott sztem sajnos jól fizető meló nagyon kevés van. Persze te döntésed. De elotte azért facebook vagy egyéb csoportokban érdeklődj körbe a varosrol.
júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Munka nem akadály,Hatvanba dolgozok 15 éve,céges busz,hoz visz..Közbe beszéltem egy ismerőssel,ő a Beszterce ,Rokkant telepet ajánlotta ahol nincsen sok napsütött.Lakhatás célból mennék,így hozta az élet😕
júl. 19. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, én is messzebbre költöztem a munkahelyemtől, mert kb. harmadannyiba kerül ott ugyanaz a lakás, mint ahol dolgozom.
júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kirúgnak meg leshetsz.
júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az lehet,de itt fenyegetve vagyok,cigányokat küld rám a volt párom.
júl. 26. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!