Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 15 millió kp mellé mennyi...

15 millió kp mellé mennyi hitelt kéne felvennem, hogy egy nem késelős környéken tudjak venni egy garzont? Vagy esetleg egy 1,5 szobás ingatlant?

Figyelt kérdés

Csak a Pesti oldal érdekelne, mert azt ismerem, viszont nem vagyok naprakész az árakkal nagyon.


Jelenleg egy garzont bérlek, most léptettek elő a munkahelyemen, ezért is jutott eszembe, hogy ennyi önerővel beleugranék egy lakásvásárlásba.


Nem sürgős elköltöznöm, szóval ha ez kevés, akkor inkább még gyűjtök mellé.



(A 15 millióba nem számoltam bele a 6 havi megtakarításom, a potenciális vagyonszerzési, ügyvédi és egyéb költségeket, ezekre is megvan a keret, ezen áll rendelkezésre 15 millióm).


Adott esetben agglomeráció is szóba jöhetne a Pesti oldalhoz tartozó részen.


jún. 3. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Nem egy rakétatudomány, annyi hitelt kell felmenned amennyi az adott ingatlan vételára mínusz a 15 millió forint. Félő hogy a csekély intelligenciád miatt ennyiből nem érted meg, ezért még példát is mondok a kedvedért;


Tegyük fel 35 millió forintba kerül az ingatlan amit vásárolni szeretnél. Mivel van 15 millió forintod, ezért 20 millió forint hitelt kell felvenned, hogy meg tudd vásárolni az ingatlant. Ilyen egyszerű.

jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1millio ft/ m2 árakkal érdemes számolni.


1,5 szobás lakás az olyan

45-50m2


35 millió ft-ot és akkor nem mondtam sokat

És abba semmi luxus nincs

jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hirdetéseket pl. ingatlan.com-on, és látni fogod, mennyiért mit lehet kapni.
jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!