Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak nekem tűnik úgy vagy a...

Csak nekem tűnik úgy vagy a lakásárak Budapesten megint egy nagyobbat ugrottak az elmúlt 2 hónapban?

Figyelt kérdés

A nagyobb alatt azt értem, hogy olyan 150-200 ezer forint/négyzetméter árral feljebb mentek.

Ez csak az én benyomásom vagy tényleg? Kb 2 hónapja néztem meg most, de nem túl alaposan, ezért kérdezem, hogy jogos-e az észrevételem.



júl. 14. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Új, nagyon jó helyen lévő lakoparkok esetében akár lehet, hogy volt ismét növekedés. De a hasznaltak esetében sztem örülhetnek sokan ha a hirdetett árakon el tudják adni.
júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Az elhelyezkedés meghatározó és az is, hogy mennyit kell felújítani rajta, ugyanis az előre szinte kiszámíthatatlan anyagilag.
júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
En nem latok ilyent. 150-200/nm egy oriasi ugras lenne, cikkezett volna rola a media. :D
júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Árat lehet emelni, más kérdés elviszik-e. Tavaly felére estek vissza az adásvételi számok és jó eséllyel idén is még jelentősen kevesebb ingatlan adásvétel lesz mint pár éve. Szoval aki el akarja adni az átlagos lakását annak nem biztos hogy jó taktika idén árakat emelgetni. Aztan mindenki azt csinál amit akar.
júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor csak rosszul emlékeztem a korábban látottakra.
júl. 14. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyár elején indul a szezon, ilyenkor sok az új hirdető.

Sokan beleesnek abba, hogy a "friss húst" jó drágán meghirdetik,emiatt változik a statisztika.

júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!