Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Rét besorolású telken szabad...

Rét besorolású telken szabad veteményest csinálni?

Figyelt kérdés

júl. 8. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne szabadna .
júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem értek hozzá azért kérdezem. Zártkerti ingatlanról van szó.
júl. 8. 15:13
 3/11 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
56%
Amíg az év nagyobbik részében a teljes növénytakarót biztosítod, hogy erózió ne tudja károsítani a termőréteget addig igen. De ha amúgy is zártkerti ingatlan akkor praktikusabb átminősíttetni.
júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó ez mit jelent pontosan? sajnos nem értem.
júl. 8. 15:37
 5/11 A kérdező kommentje:
mármint az első mondat
júl. 8. 15:37
 6/11 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:

Azt, hogy ha rét a besorolása akkor rétnek is kell kinéznie. Nem lehet csupaszon hagyva rajta a talaj, mint egy monokultúrás spárga- vagy hagyma földön. Mivel elég kevés veteményes zöldség van amely tolerálja maga körül a fű- és perjeféléket, ezért elég nagy kihívás lesz a gazolás.

Valami ilyesmi még belefér: [link]

júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi.
júl. 8. 15:53
 8/11 A kérdező kommentje:
ennek nem örülök mert én permakultúrában gondolkozom. Mennyi lehet a büntetés? 200nm-en
júl. 8. 15:59
 9/11 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
Cserjék és fák korlátozott számban még beleférnek, bár az valami hatalmas zártkerti ingatlan lehet, ha egy teljes permakulturát tudsz rá tervezni, elég helyigényes móka. Intenzív mezőgazdaság nem lehet rajta, azért büntetnének inkább.
júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Permakultúrát egy erkélyen is lehet kicsiben csinálni és egy hektáron is. Egyébként az egész kb. 1000nm, veteményest max 200nm-en csinálnék
júl. 8. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!