Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 200 millióból hol érdemes...

200 millióból hol érdemes lakást/ házat venni Budapesten, környékén?

Figyelt kérdés

Nagy ingatlanból mennénk egy kisebbe max olyan 100-130 m2 körül.

Lecsúszott kerületbe nem szivesen laknék és maradnék budán 2., 3., 12., kerület jöhetne szóba de ennyiért kb semmit sem lehet kapni ezekben a kerületekben amibe szívesen is beköltözne az ember. Panel ki van zárva.

Esetleg Budapest közelében szép hegyvidéki települések ?Szentendrén ?



jún. 19. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Lenne 200 millióm,elmennék thaiföldre vagy Fülöp szigetekre, és életem végéig léha,buja életet élnék.
jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Piliscsaba
jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerűen túl szegény vagy ezekhez a kereslet élhet, vagy hitelt kell felvennie vagy lejjebb adni az igényeket:(( sajnálom, keményebben kellett volna dolgoznod és akkor lenne pénzed valamire!
jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván mások az igényeink, de én is 200 körül nézek lakást az I-II vonalon (máshova én se mennék, esetleg XII), és szerintem ennyiért már teljesen vállalható lakások vannak a 100+ nm körüli tartományban, nem 1-nél már egy kis panoráma is becsúszik, igaz utóbbi nem szempont számomra, egyfajta prémiumként fogom föl.


Szentedre, Dunakeszi, Göd vonalra személy szerint nem mennék. Vácon születtem, a szüleim és a barátaim még arrafele élnek, imádom a Dunakanyart, de a jelenlegi infrastruktúrával a közlekedés csak hónapról rosszabb lesz.


Költeni mindenre fog kelleni, hiszen nem a te ízlésed lesz, amit készen leszel, de őszintén nem értem a problémád, és érted ugyan annyi késsel megyünk neki a dolognak mindketten, ha gondolod pü-ben szívesen beszélek a tapasztalataimról.

jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a budai oldal rosszabb a hévvel, mint a pesti a vonattal. Autóval mindkettő katasztrófa. Ha nem kell ingázni, akkor persze mindegy.
jún. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!