Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan eladás veszélyei?

Ingatlan eladás veszélyei?

Figyelt kérdés

Van egy telkem, pár éve vásároltam egy iPhone áráért.

Nem is hirdettem a telket,nincsenek jó adottságai,nincs jó helyen.


És kaptam nemrég érte egy pofátlanul jó ajánlatot,amennyit nyilvánvalóan nem ér.

A leendő vevő azt mondta,hogy egyszerűen beleszerett abba a telekbe.


Alapvetően nem adtam volna el,de annyira jó az a ajánlat,hogy bolond lennék,ha nem mentem volna bele az eladásába.

Hétfőn megy be a bankba.

Mi az amire oda kell figyelnem eladáskor?



jún. 2. 09:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Nincsenek veszélyei.
jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Telekkönyvileg rendben? Ki van-e mérve? a telken ban-e veszélyes hulladék, szemét,stb? csak úgy add el, ha egyben, azonnal fizet a vevő..-fogadok

alkudni fog...mindenről készüljön fénykép, és adásvételi(ami alapján nem lehet később perbe rángatni)

jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Legyen szabályos adásvételi és akkor írd alá, amikor fizetnek, előre semmiképpen.
jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd intézze a papírokat!
jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ügyvéddel kell intézni, akkor nem tudsz mellényúlni.
jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagyon veszélyei. Annyi hogy ne add el részletre. Szerződést meg olvasd jól át, ha abban van valami hülyeség akkor ne írd alá vagy írja át az ügyvéd l.
jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!