Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunaújvároson miérz ilyen...

Dunaújvároson miérz ilyen olcsó minden panel?

Figyelt kérdés

13-17 milliós átlagáron listázott az ingatlan.com vagy 50-et.

Maga a város nem túl frekventált hogy ennyire nem horror áron vannak kínálva az ingatlanok?


40-50 nm


2023. júl. 7. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Másutt is van...

[link]

2023. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Sőt, tégla 3x annyi van.

[link]

2023. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Sőt, a 13 millió alatti 3 szobás sem kevés.

[link]

2023. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Nem egy szép város hogy finoman fehezzem ki magam. Beton és aszfalt faltól falig. Kohófüst. Parkolni képtelenség. Van minden egyébkènt de én nwm élnék ott.
2023. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
#4sel ellentétben én itt élek, de nem minden úgy van, ahogy állítja. Melyik belvárosban könnyű manapság parkolni csúcsidőben? Lakóövezetben mindig van szabad hely. (Konkrétan, mielőtt ide költöztünk, volt, hogy több utcányira tudtunk mindig megállni.) Itt is meg kell találni a szépséget (Dunapart például). De melyik nagy város nem betonrengeteg?! Kohófüst sem mindennapos. Nekem az a véleményem, azért olcsó, mert itt még a lakók nem nyerészkedni akarnak. De már itt is van egy kettő, aki rendesen megkéri az árát az ingatlannak. (Főleg olyan, aki olcsón megvette befektetésnek, és most 2x annyiért akarja eladni... Ok okozat alapján. Van olyan aki valóban tovább akar költözni, ahhoz hogy ő is tudjon másikat vásárolni, nem adhatja el túl olcsón a sajátját. Max olyan, aki nagyon szabadulni akar.) Itt még régivágású és gondolkodású emberek élnek (ezen meg is lepődtem pl ügyintézés: jobb a személyesen papír alapon). A városrész, ahol mi élünk jó a lakóközösség is. Mindamellett minden megtalálható a városban, ami kell. (családosoknak is alkalmas). Lehet mérlegelni.
2023. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!