Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Azok akik kihalt faluban,...

Azok akik kihalt faluban, összedőlés előtt álló parasztházakat harminc millió forintért árulnak, azok mit éreznek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 15:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#30: ok, hogy kényelmes a panel, meg szinte ingyen fenttartható, meg jó az infrastruktúra, de egyszerűen egy idő után nagyon tele lesz az ember töke azzal, hogy egy kaptárban él 10-20 ezer masik emberrel, ahol se tárolóhely, se egy kert ahol elpöcsölhet, vagy pihenhet. lassan az autójukat sem tudják hova rakni az emberek a lakótelepeken.

Tudom, mert ott élek, tapasztalatból beszélek. Nekem már a biciklik tárolása is probléma.

A kádár kockák meg kocsit telekár felett mennek mindenhol, Budán lehet hogy 200M, és megveszik.

Igen, sokat kell rájuk költeni.

2023. ápr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
En is panepben elek, tapasztalatbol irtam. Nyilvan erzem azt amit emlitettel, de az elonyei egyelore erosebbek.
2023. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Budapesten meg láttam 25 nm-es garzont 41 millióért, szuterén minigarzont 25 milióért. Nem normális ez az ország, lassan jóléti országokbam könnyebb lesz lakáshoz jutni ,mint itt.
2023. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Falun lakom lehet azt mondani, hogy jó helyen sokan vesznek házat városiak sokan kiköltöznek, de 30-misiért it egy hatalmas házat garázzsal, és mellék épületekkel kapsz újszerű állapotban, de inkább kevesebbért 25 körűlkérnek! Az hogy valaki ennyit kér egy kihalt falúban egy romos házért egyszerű, keres egy balekot sokan meg is találják, ami törvényes mert mindenki annyit kér amennyit akar,de kérni és megkapni az más.
2023. máj. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34: Ez melyik település?
2023. máj. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Hát nem tudom ezt honnan szedted hogy összedőlés előtt van, de ha tényleg így gondolod kérdező akkor te igencsak hülye vagy, no offense :D Ezek jobb állapotúak, mint ami a mi házunk lesz az elkövetkező évtizedben, annyira összedőlés előtt vannak xD
2023. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!