Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » III. kerület Óbudai lakótelep...

III. kerület Óbudai lakótelep (panel) rész mennyire jó?

Figyelt kérdés

Közlekedés, lakóközösség szempontból?

~10 millióval olcsóbbak 11-12. kerületi társaiknál, az már elég jókora összeg.


2022. dec. 4. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

12-ben hol van panel?

Óbuda alatt az Árpád híd vonzáskörzetét érted gondolom? Ez szerintem korrekt környék, van minden, jó a tömegközlekedés, Margitsziget, Hajógyári sziget sétatávra, van egy kis "belvárosa", boltok, éttermek, piac. Lakóközösség szerintem rendben van, nem szoktam semmi extrát látni, az aluljáróban mondjuk sok a csöves, de atrocitást nem tapasztaltam sose.

A 11-ben rengeteg lakótelep van, amelyik közel a metróhoz az nyilván jobb, de van amelyik kb a világvégén, szóval azt nehéz megmondani. Személy szerint azt a környéket annyira nem ismerem.

2022. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óbuda azért ennyivel olcsóbb mint a 11-12 mert egy hatalmas prolinegyed.


Én a 12-ben nőttem fel és felnőttkoromban pedig 10 évet éltem a XI-ben. Óbudára sűrűn jártam mert laktak mindig itt rokonok.


Amióta itt élek értettem meg miért olcsóbb.


Itt nincs polgári rész, a Kolosy tér belső 1-2 utcáját leszámítva. Hatalmas lakótelep tele iszonyat lepukkant utakkal, utcákkal és igazi prolikkal.


Egy előnye van hogy tényleg közel a belváros. Hatalmas átmenő forgalom ami hátrány. Másik előny hogy nincsenek csövesek mint a pesti belvárosban, de akár a XI kerhez képest is kevés van itt.


De rengeteg a mackónadrágos buta proli itt.

2022. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2: nem tudom melyik része tetszett ennyire a 11-nek... a lakótelepek semmivel se jobbak, a Hunyadi János / Budafoki / Szerémi környéke ugyanúgy ipartelep mint a 3-ban a temető és a Szentendrei közti rész. A szomszédban van a kertváros, és Óbudának azért egy jó része nem lakótelep. Átmenő forgalom van, de sokkal ritkábbak a dugók mint a BAH csomópontnál. 11-ben a Schönherz környéke meg a Bikás park ami vállalható, de pl Albertfalva meg kimondottan borzalmas.
2022. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!