Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem botrányos, hogy mennyire...

Nem botrányos, hogy mennyire elszálltak az árak?

Figyelt kérdés
Pár éve, egy telek, 4-5 millió forint között lett volna, amit kinéztem. Sőt, az ár most sem változott, mert az euró változatlan. Viszont én nekem már sokkal többet kell érte fizetnem, és így már abszolút nem éri meg megvenni, mert most majdnem 6,5 millió. 15000 euró amúgy, alkudható. Lófene, de semmit nem ér már a pénzem, ezért a 4 millió helyett, hatot kell fizetni érte, amit már sajnálok érte. Egyébként hegyekben, egy hektár fenyőerdős terület. Gyönyörű kilátással, fákat kivágva fel lehetne használni, hogy egy kabint építsünk vagy valami vadászház féleséget, de nem, a pénzem már semmit nem ér.
2022. szept. 29. 13:30
1 2
 1/18 Revolúcióbiológus ***** válasza:
74%
Fenyőerdős területre nem nagyon építhetsz vikkendházat, ha csak nem üdülő a telek besorolása. Szóval nem csak az euró szállt el, de a kiskapu kereső algoritmusod is túl optimista.
2022. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon van a terület :)

Semmilyen kiskaput nem kerestem.

2022. szept. 29. 13:41
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
akkor miért forintban számolsz, ah nem itthon van????
2022. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert troll!
2022. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3 Talán mert forintról kell átváltanom a pénzem??
2022. szept. 29. 14:00
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem Mo-on élsz, és még mindig ft-ban tartod a pénzed...???? Ilyen árfolyamok mellett...?? Súlyos meggondolatlanság.
2022. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy fizetett provokátor, de akkora seggfej, hogy az első percben lebukott!🥱
2022. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
#6 Szerintem itthon él, de külföldi ingatlant akar venni.
2022. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A nyolcas kapizsgálja, azért mégsem egybites itt mindenki :)


7 és mégis ki fizet 😂? Meg mire?? 😂


6 Magyarországon élek :)

2022. szept. 29. 14:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy a nyolcas, szóval az egyetlen aki érti, le van pontozva. Ment neki a zöld pipa. Mondjuk hasznos a válasza nem volt a kérdés szempontjából, de a többi olyan alacsonyra tette a lécet, hogy már azzal, hogy értelmezni tudta a dolgokat, megkapta a zöldet. Nyilván a többi okos közül valaki meg lepontozta, miközben ő az egyetlen aki értelmezni tudta. Rajta kívül az összes többi kapja a pirosat.
2022. szept. 29. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!