Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Tárna utca 4. tömb még...

A Tárna utca 4. tömb még rosszabb lett? Drogosok mennyire vannak most ott, vagy a Hős utcából nem költöztettek át oda ilyen közegeket? A jövőben mire lehet számítani, romlik tovább a helyzet? MINDEN információ, bármi konkrétum érdekel!

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen nálunk is, hogy az egyik polgi elkezd valamit, aztán másik párt polgija lesz a kerületben, és ő meg nem akarja folytatni a projektet.

Tehát ezt mindig hosszútávúnak kell tekinteni, vagy ötletnek.


Ettől még igazat mond a hirdető, valahonnan jön az infó.

Felhívhatod a városépítészeti osztályt is, ha ez fontos neked.

Jelenleg egy önmagában álló házról van szó, bevásárláshoz buszozni vagy villamosozni vagy autózni kell.

Ha felépül még 4 ház, akkor nyilván nyit ott közért és kínai háztartási bolt is, vagy még cipőbolt és ovi is.:)

Más változás 15 éven belül szerintem nem várható.

2022. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezekről a részletekről én semmit nem tudok, de pár éve amikor "olcsó" lakást kerestem, teljesen naivan és téjékozatlanul megbeszéltem oda egy megtekintést az ingatlanossal. Utána kezdtem keresgélni a neten képeket a házról és a környékről. Találtam is, azonnal lemondtam az időpontot..:(
2022. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es: Hát igen, ezek ötlet szinten vannak max szerintem is. A hirdető általánosságot írt, úgyhogy gondolom nincs konkrét forrása neki se. A városépítészeti osztályon gondolom csak azt mondanák amit az önkormányzat honlapjáról is meg lehet tudni.


Sajnos az a hirdetés is kamu amelyikben azt írják hogy teremgarázs beállóhely jár a lakáshoz:) meg "kifogástalan lakóközösség", 5 percre a Kőrösi Csoma sétány stb stb. Aztán gondolom amikor kimegy az érdeklődő vásárló akkor nagyot néz.

Ahhoz képest ez még nem annyira durva hazugság.

De tényleg feltűnt, hogy amelyik Tárna utcai lakást olcsón hirdetik, ott nem szövegelnek ilyeneket, amit meg drágán kínálnak ott meg igen. Ez is nagyon furcsa nekem, de csak mert még nem láttam ilyen extrémet máshol.


12-es: a te hirdetésedben amire érdeklődőként jelentkeztél is ilyen kamu szövegek voltak?

2022. ápr. 24. 22:49
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát most mindegy, tudod az igazat, meg oda is tudsz menni nézelődni, most szóba jöhet vagy sem? :)

Ha szóba jöhet, járd körbe a témát, aztán legfeljebb nem veszel ott.

2022. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából egy barátom miatt érdekel a dolog. Én biztos nem veszek ott.
2022. ápr. 24. 22:59
 16/16 anonim ***** válasza:

" 12-es: a te hirdetésedben amire érdeklődőként jelentkeztél is ilyen kamu szövegek voltak? "

Nem, semmi ilyesmi nem volt. Szimplán az történt, hogy az általam megadott árkategóriában ezt (is) dobta fel a gép.

2022. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!