Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szabadszálláson milyen lakni/é...

Szabadszálláson milyen lakni/élni? Milyen a közbiztonság? (Költözés miatt kérdezem.)

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Pont oda???Oszt ott mivel fogtok foglalkozni???
2022. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Élhető, nagyon jó, csendes, barátságos, nyugodt környék. Jó a közbiztonság, ahogy a környező településeken is, pl. Fülöpszállás, Soltszentimre, az emberek figyelnek egymásra. Van némi kisebbség, de normálisan viselkednek, dolgoznak. A vasút modernizálása (jelenleg zajlik), infrastruktúra fejlődése is sokat dob majd a környéken. Közvetlen járat van Budapestre. Közel van Kecskemét.
2022. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én itt születtem és itt nőttem fel. Remélem nem kezdtetek bele a szabadszállási életbe, mert szörnyű. Időseknek teljesen jó, van sok kis élelmiszerbolt, kínai, turi, és itt kimerült a történet. Fiatalként nagy negatívum, hogy szórakozóhely nincs, maradtak a kocsmák és azok is éjfélkor bezárnak. Munkalehetőség nem nagyon van. Ha van gyerek azt máshova kéne járatni, mert a szabadszállási ált. suli borzasztó, rossz tanárok, nem figyelnek oda a diákokra (tisztelet a kivételnek, de az ő kedvüket is letöri a régi befarsult tanárgárda). Szörnyű buszjáratok Kecskemétre, azok se kényelmesen az 52-n jönnek, hanem Fülöpháza-Kerekegyháza, vagy Ágasegyháza-Izsák városokon keresztül. Ebből a "városból" csak menekülni kell, nem odaköltözni.
2022. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. vagyok, még annyit a "jó közbiztonságról", hogy Kunszentmiklósról járnak át rendőrök, talán három szabadszállási rendőr van a rendőrségünkön, a gyorshajtókkal nem kezdenek semmit, életveszélyesen közlekednek. A kisebbségről pedig annyit, hogy már nem kisebbség. :D
2022. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!