Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 27-30 éves, egyetemet/főiskolá...

27-30 éves, egyetemet/főiskolát végzétt nők, van már saját ingatlanotok?

Figyelt kérdés

28 éves nőként kíváncsi vagyok arra, hogy a kortársaim egyetem elvégzése után tudtak e ingatlanhoz jutni, vagy sem.


Én jelenleg 3 éve dolgozom csak, a saját (hitellel vásárolt) ingatlan számomra egyelőre csak egy álom.


Köszi a válaszokat!


2021. dec. 20. 18:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

8: Igen, csak az egy másik ország. Teljesen más törvényekkel.

Ajánlom a Google-t és a magyar törvényeket tanulmányozásra!

Hány éves vagy, 14, hogy ilyeneket hiszel?:)

2021. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy pár hét múlva 30 éves leszek, de még nincs saját ingatlan. Én is 25 évesen kezdtem főállásban dolgozni, mert egy szakma után mentem egyetemre. Dolgoztam én is végig a sulik mellett, de mivel nekem az megélhetésre kellett, mert szegény családból jöttem, így félretenni nem tudtam, csak mióta teljes állásban dolgozok. Anyagi segítségem nyilván 0. Párommal együtt albérletben élünk, sajnos emellett kevesebbet tudunk félrerakni. Közösen szeretnénk egyszer venni valamit, de amilyen árak vannak, jelenleg csak felújítandóra telne, hitellel. A felújításra meg már nem maradna pénz. Irtó drágulás van az anyagok árában is, brutál pénz egy felújítás is. Úgyhogy egyenlőre mi sem tudjuk mikor lesz ebből egy saját lakás :/
2021. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%

22 évesen egyetem után nem kezdtem el a szakmámban dolgozni, hanem kimentem 3 évre külföldre totál más jellegű és robotolós munkát végezni. Ott nagy nehezen félre tudtam tenni 8 millió forintot. Amikor hazajöttem épp akkoriban jutottak a szüleim pénzhez örökségből. Abból adtak nekem 10 millió forintot, én beleraktam a 8-amból 6-ot és még vettem fel 5 millió lakáshitelt, így lett lakásom. Azóta elhelyezkedtem a szakmámban itthon és viszonylag jól keresek, a hitelt jövőre fizetem vissza teljesen előtörlesztésekkel. Szóval egyszerre éltem szülői segítséggel, de azért a saját magam által nehezen megkeresett pénz is bőven került bele a lakásom vételárába.


28/N

2021. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

30 vagyok, nincs meg sajna.

Jovore jar le 3 lakaskasszank a parommal, illetve kijottunk tavaly kulfoldre gyujteni. Ugy tervezzuk, h 3-4 evet meg kint gyujtunk, utana meglatjuk. Az a cel, h a leheto legkevesebb hitelt kelljen felvennunk otthon.

2021. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Van, és jövőre veszem a másodikat befektetésképpen, igaz, annak a fele hitel lesz, nem akarom, hogy a leendő gyerekem vergődéssel kezdje az életét.
2021. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen van bár 33 évesen tavaly vettem lakást igaz hitel van rajta de egyedül vettem és még diplomám sincs.
2021. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!