Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 27-30 éves, egyetemet/főiskolá...

27-30 éves, egyetemet/főiskolát végzétt nők, van már saját ingatlanotok?

Figyelt kérdés

28 éves nőként kíváncsi vagyok arra, hogy a kortársaim egyetem elvégzése után tudtak e ingatlanhoz jutni, vagy sem.


Én jelenleg 3 éve dolgozom csak, a saját (hitellel vásárolt) ingatlan számomra egyelőre csak egy álom.


Köszi a válaszokat!


2021. dec. 20. 18:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
26 eves csaj mondta nekem melohelyen hogy nem tartod gaznak h a szuleiddel elsz?? O orokolt egy hitelmentes lakast es abban el... ja hat mondom ugy enis tudnek hogy verjelek nyakon..
2021. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Van, de nem egyedül, mert házas vagyok. Egyedül nem biztos, hogy bele mertem volna vágni a hitelbe.
2021. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Ismerőseim körében azt látom annak van lakása aki kapcsolatban él és a párjával vették.

Másik eset, hogy a szülök segítettek vagy lakást vettek vagy adtak egy kezdőlökést. Esetleg mamahotelben volt és gyűjtötte a pénz.


Én itt állok lassan 30 évesen hiába van 25% önerőm olyan hitelt kapnék amivel 25évre odaláncolnám magam. Havi 70-80 ezret tudnék félre tenni ebből nem tudnám felújítani az ingatlanat. 4-5 évég spórolnék, hogy egyáltalán lakható normális legyen az ingatlan.

2021. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Férjemmel közös, önerőből és hitellel. Egyedül nem lenne, nem tudtam volna ennyit spórolni és hitelképes sem lettem volna jó darabig. Öröklés meg szerencsére nem játszik még évtizedekig.
2021. dec. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok. Van. Vettem.

Levelezőn jártam egyetemre, 18 éves korom óta dolgozok, gyűjtöttem a pénzt.

Még a csok legelején, mikor nem voltak elszállva annyira az árak vettem 2.5 millióért egy város közeli faluban.

2021. dec. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem 3 félekeppen:

1. Szuloi segitseggel

2. Parral egyutt

3. Tizeneves kortol dolgozni, gyujteni, tudatossaggal.

2021. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
Közös van a férjemmel. Minimális önerővel ugrottunk bele 4 éve (most 31 vagyok), lassan végtörlesztünk. Fele-felét dobtuk bele, segítségünk nem volt. Utána viszont olyan ütemben növekedett a fizetésem/fizetésünk, hogy 2 évvel később egyedül is össze tudtam volna rakni egy önerőt. Node azért így könnyebb, persze.
2021. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
Hasonló, mint a 17-es, csak én 30 vagyok. Önerő fele-fele, igaz mi kaptunk 1 millió szülői segítséget. 3 éve vettük, mindkettőnk lakáskasszája lejárt, azt betörlesztettük és jövőre végtörlesztünk. Fele-fele tulajdonban van az ingatlan. De ne egy kacsalábon forgó palotát képzelj el, csak egy felújított átlagos panellakást megyeszékhelyen.
2021. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
7%
van köztetek friss szingli? Ismerkedne? Van lakásom!
2021. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
5%
Már fősuli alatt sikerült venni egy cuki 2 szobás kuckót a Fillér utcában a Mammutnál. Az első évfolyam alatt csak bérelni tudtam, azt is csak közösen egy évfolyamtársnővel, de mindig idegesek voltunk amikor kuncsaftot fogadott valamelyikünk, hogy nem lesz -e feltűnő a szomszédoknak a nagy jövés-menés. Bár így utólag azt mondom, megérte belevágni, egy év múlva tudtam sajátot venni, a barinőm szintén 😊
2021. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!