Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha ennyire magasak az ingatlan...

Ha ennyire magasak az ingatlan árak manapság akkor a lezűlött fajta népek,hogyan tudnak megmaradni ott ahol vannak ? Hogyan jutnak ezek ingatlanhoz?

Figyelt kérdés
Sok drogos alkesz megmarad ugyanazon a településen ahol van. Közben szétverik bódult állapotukban a házukat . Leamortizálják, leélik. A környezetükben keresik az elhagyatott házakat amiket szétlopnak. A fa anyagokat keresik fűteni aztán láttam már olyat,hogy csak a falak áltak a végén a háznak. Valahogy mégis azt látom hogy ugyanazon a városban maradnak mint ahol én vagyok. Szociális támogatást kapnak ezek vagy mi házra? Szolnok megye egyik főleg romák lakta kisvárosban lakom ahol eléggé begyűrűzött ide is az ingatlan ár növekedés. Vadnyugat van itt. Drogostól kezdve minden lezűlött alak van itt.
2021. okt. 10. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformán drágultak a házak és vannak, akiknek már 40 éve megvan a lakásuk.
2021. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy háza, akkor annak a kiadásai nem lesznek többek csak azért, mert az ingatlanárak emelkedtek
2021. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
felém ilyen 3-4 milla egy kádár kocka. 2 alatt és körül parasztházat kapsz. Sokszor elgondolkozom,hogy ezek miből is élnek mert ha csak 1 drogost nézek akit ismerek is az sem tud megmaradni 1 munkahelyen sem. Elmegy Pestre melózni aztán ott lakik egy darabig majd mondja másoknak,hogy ott hagyta a pics'ba. Láttam múltkor ott aludt a padon a kocsma előtt. Beivott.
2021. okt. 10. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem árverezi valamelyik szolgáltató a házukat a tatozás miatt, addig ott tudnak maradni a saját házukban.
2021. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a megmaradásnak az ingatlan árakhoz?

Ha van ingatlanod akkor van ingatlanod, függetlenül attól, mennyibe kerül.


Na meg leírod a lényeget. Lelakják az ingatlant, mert felújításra, karbantartásra nincs pénz, csak annyi amennyit ellopnak máshonnan.


Az ilyeneken még a bank sem tud kifogni.


Egyszer konkrét telefonbeszélgetést hallottam ahol egyik sötét bőrű vállalkozónkat felhívta a bank, hogy fizessen be 200 ezer Forintot, és elengedik a több milliós hitel tartozását. Nyilván a sok gyerekes családot kilakoltatni nem tudják, az ingatlan egy putri, értékesíteni nem lehet, így egyszerűbb volt a banknak ha elengedik az az ügyet és legalább a kezelési költségük visszajön.

2021. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még manapság is lehet venni házat 1-2 millióért.

Városban lakok. Viszonylag cigányos utca, a házak általában 10 milliótól kezdődnek. Van egy kicsi 2 szintes amit nem laktak, nem hirdettek. A ciguk kinyomozták kié és valamilyen úton módon megszerezték tőle 2 millióért. 15-ért árulják most, kb fél éce lakják de azóta teljesen leromlott az állapota.

A szpmszédom egy öreg alkesz nő volt, meghalt a férje. Leitatták, bebeszéltek neki mindent hetekig majd papíron megvették tőle a házat. A másik szomszédom öreg haldoklik, már annak is környékezik a hozzátartozóit.... Így jutnak ezek a dögök házhoz.

2021. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!