Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy ingatlan mennyire jó...

Adi235 kérdése:

Egy ingatlan mennyire jó befektetés mostanában?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 04:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Mindig jó.

A piaci környezettől és a lokációtól függ.

Magyarországon megyeszékhelyen, elsősorban belvárosban és üdülővárosban a lakás az tuti befektetés. Még a garázs és a tároló is belvárosokban.

2021. márc. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Évek óta jósolják az ingatlanárak beesését, ami jelentem nem következett be és kilátásba sincs (vírusválság ide vagy oda). Az ingatlan értékét az állapota kevésbé befolyásolja, mert azon ugye tudsz változtatni, viszont ami ennél jóval fontosabb az a fekvése. Én 3 év alatt 14 milliót nyertem egy házon, na ennél jobb befektetést mondjon valaki.
2021. márc. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
49%
Szerintem érdemes kivàrni, míg összeomlik a csok-rendszer. Én a legtöbb helyen 10-15%os àremelkedést làttam, kvàzi indokolatlanul.
2021. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
2nak üzenném hogy debrecenben a panelek ára 2szeresére nőtt, ugy hogy aki pár éve vett annak simán megvan még akár több mint 14 millió.
2021. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Az ingatlan árak növekedését illetve csökkenését nem lehet megmondani, hogy milyen irányba fog haladni. Ha lesz is csökkenés nem annyi mint amennyire sokan számítanak, amiatt is mert a forint egyre csak gyengül. Mindig akad olyan amit valami miatt olcsóbban adnak ezeket kell figyelni, másképpen most nem vennék befektetésnek mert irreálisak az árak számomra.
2021. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
A forint azért esik, hogy az ország vonzóbb legyen a külföldieknek, mert senki nem akar idejönni. Fogy a magyar, manapság mindenki Kőműves, a fiataltól a nyugdíjasig, persze mindenkinek milliós a fizetése
2021. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nincs jobb befektetés. Esni nem fog már nagyot, de emelkedni emelkedhet még.


Az én telkem pl. most kétszer annyit ér, mint tavaly ilyenkor, csak mert a városhoz eggyel közelebbi faluban elfogytak az üresek...

2021. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Azt akarod mondani, hogy ha egy kisebbségi el akarja adni a rengeteg hitellel terhelt házát, amit 1-2 hónap alatt új építésűvé lehet varázsolni, akkor a házad fele annyit fog érni?

Szerintem ez nem a jó befektetés ismérve.

2021. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Az ingatlan-befektetés nem egy ház/lakás megvásárlását jelenti, hanem legalább nyolc-tíz ingatlant. Például Budapesten(vagy bármelyik nagyvárosban) öt lakást öt különböző helyen kell megvenni, de inkább tizet.


(kevesen tudják, hogy Trump apja is, és Trump is ingatlanok adás-vételéből lett milliárdos. Persze buktak is, de mint a vagyonukból látható a végeredmény magáért beszél.)


A titok a mérhetetlen tőke a kezdéshez, és a vakszerencse.

2021. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

"Évek óta jósolják az ingatlanárak beesését, ami jelentem nem következett be és kilátásba sincs (vírusválság ide vagy oda)."


Persze hogy nem, mert a hiteleket jelenleg nem kell fizetni. Ha majd kell, akkor lesz bajban a rövidlátó magyar.

2021. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!