Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes letelepedni ilyen...

Hol érdemes letelepedni ilyen igényekkel?

Figyelt kérdés
Pest vonzáskörzetében keresek házat, illetve jelen pillanatban csak települést. Jó lenne, ha tömegközlekedve egyszerű lenne a bejutás Pestre, illetve, hogy kocsival max 30 perc legyen (átlagos forgalomban). Veresegyház megfelelne ezeknek a paramétereknek kb, de valahogy mégsem az igazi. Családias körnéyek szeretnék, kis kertes házzal. Ki mit tud ajánlani? :)
2020. júl. 26. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Újpest környékét tudom javasolni.
2020. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ attól, hogy csak Pest határáig vagy a belvárosba szeretnél ennyi idő alatt bejutni. Mert az utóbbi legtöbb esetben a főváros határain belül sem lehetséges.
2020. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pesten belül átlagos forgalomban 30 perc alatt 3-7 km-t lehet megtenni.
2020. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as jól mondja. A 30 perc csúcsidőben Pesten belül is sokszor irreális, vonzáskörzetből meg ennek a duplája is lehet. Mi gyömrőiek vagyunk, nagyon szeretjük, de én tömegközlekedem (ez nagyon kompromisszumos sajnos... a MÁV a fos már pár éve), a férjem pedig teljesen kikerüli a csúcsidőt, így ő a Hungárián belül van 30 percen belül. De csúcsidőben akár egy-másfél óra a be vagy kijutás. Baleset nélkül.
2020. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pest széle érdekelne 30 perc alatt, két éve élek Pesten, úgyhogy tudom, hogy "bent" nem reális a 30 perc :) Bocsánat, hogy nem voltam egyértelmű
2020. júl. 26. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Gödöllő, Szentendre, Pilisvörösvár, Csömör, Szigetszentmiklós, a belvárosba is bevisz a HÉV 40-50 perc alatt.
2020. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg van, aki vonattal megy be, nézd meg a távolsági buszos és vonatközlekedést, és aszerint válassz!
2020. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dunakeszi
2020. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tudom, hogy nem vonzáskörzet, viszont a XVII. kerület nagyon is családias. Azon belül Rákoshegyen élek, nagyon nyugodt, jó a levegő és normál forgalom mellett is viszonylag hamar ott van az ember a kívént desztinációjánál.

Egyik ismerősöm Isaszegen él, az is nyugodt, családbarát környezet és vonattal gyorsan bent van az ember Budapesten. Hasonlónak mondanám még Pécelt is.

2020. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!