Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan költözzek el 18 évesen?

Hogyan költözzek el 18 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem egyszerű, most érettségiztem le elszeretnek költözni. Lány vagyok, van egy cicám és egy párom. A párom már dolgozik pár évvel idősebb mint én. De neki elég nehezen megy a sora, sosincs pénze, mindig mindent elbasz.. Rám viszont vár még a suli mert technikusira megyek. Itthon viszont már nem akarok élni. Elszeretnek költözni. De elég nehéznek tűnik, ugyanis se munkám se ötletem hogy hova. Debrecenben élek itt is akarok maradni de külön élni. Tudnátok tippeket adni hogyan kezdjek neki a nagy betűs életnek?

2020. jún. 14. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistákkal lehet többen is bérelni egy lakást. 30-40 ezer körül már ki lehet venni egy kisebb szobát. Suli mellett diákmunka.
2020. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka, amiből fizetsz egy szobát más diákokkal együtt. Most nyáron úgyis fognak keresni diákok másokat akikkel összeköltözhetnek, figyeld az ilyen témájú csoportokat.
2020. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig könnyebb lenne ha tanulmányaid végéig otthon maradnál
2020. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én először a párodat vágnám ki, mint a cicát kakilni!

Mi az, hogy minden pénzt elcsesz?!

Miből akarsz megélni? Mert a diákmunka okés, csak hogy abból ne számíts nagy dőzsölésre!

Debrecen belvárosában horror albérleti árak vannak - ha csak nem összeállsz más diákokkal közösen. A tanulást el ne hanyagold, mert az lehet (majd) a jövőd kulcsa!

Ha a kertségekben vagy a külvárosban bérelsz lakást, az nem horror áras, csak sokat kell buszozni.

Otthon miért nem lehet laknod még 2 évet?

2020. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!