Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan vagy telek? Melyikbe...

Ingatlan vagy telek? Melyikbe érdemes inkább befektetni?

Figyelt kérdés

1. Verzió: 550 m2-es telekvásárlás Mezőcsát üdülőrészében, majd ráépíteni egy üdülő faházat.


2.Verzió: Miskolcon panel garzon vásárlás,majd kiádás albérletként.


Nem vagyok jártas ezekben,kérlek segítsetek.


Melyik érne többet x év múlva? Melyikkel járnék jobban?


Köszönöm előre is a segítséget.



2019. aug. 8. 11:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
Na mégegyszer, szóval a telek is ingatlan.
2019. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az első az rossz ötlet. Az nem befektetés. azt magának csinálja az ember. Kiadni nem tudod, eladni nem tudod, senki nem vesz kertet, évek alatt lehet eladni, ott romlik meg a pénzed, kábé kidobtad, ki tudja mi lesz a területtel (fejlődik e valamit, vagy leromlik?). Mindig gondozni kell, ha elhanyagolod megbuntetnek.

A másik és ez fontosabb : AZ 1-ES ötleted AZ NEM BELTERÜLET!!!!

Befektetésnek hogy vennél már külterületet? MEZŐCSÁTON? Mi van ott?

Ez nem befektetés. Ezt te magadnak szeretnéd, ezt szívesen megcsinàlnád, de ez nem befektetés.


A lakásvásárláshoz. Ha teszel a 7 millióhoz valami esetleg ugy, de nem Miskolcon kéne, attól jobb helyen esetleg. Debrecenben 100-130 ezer egy albérlet . 80 egy garzon. 15 millióert lehet találni házrészt. Kicsit felújítod ha kell , kell bele pár divatbutor, 80-100 ezerért kiadod. (egyetemisták tömkelege)

2019. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18%
előző vagyok : üdülő faház, azokat mar adják el, 30 éve volt divat!
2019. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázni kellene azt is, milyen összegről van szó... 3-5-10millióból pl lehet venni vidéken közepes állapotú házat, hely függő az árfekves en 3ért vettem olyat, amiben nem volt fürdő székesfehérvártól 25km-re.2014 ben vettem meg, nagy álmokkal, 2.5milliót ráköltöttem, asztalos vagyok, festest, burkolatokat, apróbb kőműves munkákat, sokmindent meg tudtam csinállni, nyilászáró csere. Külső szigetelés... De a végére megutáltam azt a házat, + olyan munkaajánlatot kaptam itt angliában, amit nem lehetett visszautasítani. Megbíztam egy ingatlanost, fel év alatt eladta 8millióért 2016ban. Bárhogy nézzük, ez pl elég szép hozam.
2019. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 13. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!