Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan vagy telek? Melyikbe...

Ingatlan vagy telek? Melyikbe érdemes inkább befektetni?

Figyelt kérdés

1. Verzió: 550 m2-es telekvásárlás Mezőcsát üdülőrészében, majd ráépíteni egy üdülő faházat.


2.Verzió: Miskolcon panel garzon vásárlás,majd kiádás albérletként.


Nem vagyok jártas ezekben,kérlek segítsetek.


Melyik érne többet x év múlva? Melyikkel járnék jobban?


Köszönöm előre is a segítséget.



2019. aug. 8. 11:19
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
85%
Miskolc panel garzon az egyetem közelében.
2019. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Telket vennék az alakítható nyugi van nincs link akit ki kell tenni . A szerszámosra max rács hevederzár kell havi 2szer kimenni . A kéglik túlárazottak ott lesz ár visszaesés. Adózni kell a kiadással át kell alakítani vagy berendezni , az albérlő lehet akárki csak bajt okoz , sok az utána járkálás .
2019. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én a másodikat választanám, közjegyző által hitelesített bérleti szerződéssel. Akkor nem kell bíróságra járni, hogy kitehesd a bérlőd, csak hívsz egy rendőrt és kipenderítik.
2019. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó válaszadó ELVILEG . A valóságban nem így zajlik mert hetek mire reagålnak a hivatalok azok is felszôlítják a tróger feljelenti kamu indokkal birtokvédelmet kér és évek telnek el hogy nincs bevétel csak kiadås . De prôbáld ki ha van kedved .
2019. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Bármelyik egyetemi városban lakás egy biztos havi bevételforrás életed végéig, de ahhoz, hogy mint tényleges befektetés, most megveszed, kesőbb pedig tényleges haszonnal eladd, úgy hogy ennek tényleg legyen értelme is, ahhoz nagyon bele kell ásni magad az ingattlan bizniszbe. Szerintem nem gyk téma.
2019. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Csakis a 2-es verzió.
2019. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem rendőr, hanem végrehajtó bonyolítja a kiköltöztetést.

Mi ezt már lejátszottuk.

2019. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ja az lemaradt, hogy a végrehajtó is akkor jöhet szóba, ha közjegyző által írt "Kiköltözési záradék" van a szerződésben.

2019. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#4

Kiköltözési záradékkal max. 30 nap és mint írtam, a végrehajtó intézi (így írja elő neki a törvény, nem húzhatja az időt!)

2019. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Ki a fene akarna Mezőcsáton nyaralni?

Mi van ott, amiért érdemes lenne ott telket venni?

2019. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!