Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék nagyobb rendet...

Hogyan tudnék nagyobb rendet tartani?

Figyelt kérdés

(nem igazán tudtam milyen kategóriába rakjam)

16éves vagyok, a szüleimmel élek egy háztartásban, otthon én vagyok a rendrakó és a folytonos takarító, de ők olyan rendetlenek...Hogyan tudnám őket jobban rábírni arra, hogy rendet tartsanak maguk körül, és ne kelljen egy nap többször is felmosni és takarítani miattuk?



2019. júl. 1. 12:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Tapasztalatból írom, sehogy... 😕
2019. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%

Marie Kondo - Rend a lelke mindennek c. könyv :)

Senkit sem lehet megváltoztatni, te jó példát tudsz mutatni és ne legyél szolga, hanem valahol a kettő között.

2019. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya lesz amit írok. Ahogy tudsz 1-2 év és koltozz el. Ha pedig édesanyád nem gondoskodik a háztartásról hagyd őket a mocsokban. Szintén talasztalat!
2019. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy nap többször is fel kell mosnod 16 évesen, nem lehet, hogy inkább benned van valami kis kényszeresség amit kezeltetni kellene?...
2019. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, hogy valami kényszeresség, de aztán rájöttem hogy nem. Csak szimplán undorító ha egy kávépaca, üvegek, kaja, ruha, és egyéb mocsok miatt nem tudok mozdulni miattuk. Amíg az én szobámban rend uralkodik, a ház többi része úszik a sza@rban.
2019. júl. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!