Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen unalmas a takarítás?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el takarítani a szobámat és az íróasztallal már végeztem. Nem volt unalmas mert közben videóhívásban beszéltem az egyik barátnőmmel. Most viszont el kell mennie itthonról és nem tudunk beszélni. Így nagyon unalmas, semmi kedvem hozzá. Ötletek?

2019. jún. 19. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam zenét vagy podcastet hallgatni, vagy indítani valami olyan videót, amiben nem a látvány a lényeg, hanem pl valaki beszél valamiről.
2019. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Amíg ezt a kérdést ide feltetted már felével kész is lettél volna. Sajnos az életben vannak olyan dolgok amik unalmasak de meg kell csinálni. De gondolom 15 évesen még nem tudhatsz erről semmit...
2019. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó most komolyan már az emberbe azért is bele kell kötni mert kiír egy kérdést? Mintha valami borzalmasat tettem volna..
2019. jún. 19. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már nem aktuális, de hallgass poadcastet vagy hangoskönyvet
2019. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Fuhh, de utálom ezt a besavanyodott stílust. Ez az, szenvedj és bírd ki, mert az élet kemény! Nehogy megpróbáld feldobni és jól érezni magad közben, úgy nem mutatod meg eléggé..... omg.

(1-es voltam)

2019. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!