Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ceresit párastoppot hogyan...

A ceresit párastoppot hogyan kell használni? Vannak ilyen kis rajzok a csomagolásán, de nem látom őket.

Figyelt kérdés

Hova kell tenni a tablettát? A tartályba, lentre, vagy másik helye van? Sajna nem birok rájönni, nagyon feszegetni meg nem merem.

Köszi annak aki segít.

Sosem használtam meg ilyet, es mivel nagyon keveset látok, a rajzokat nem tudom értelmezni. A neten kerestem leirást, de nem talaltam


2019. jún. 2. 10:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Basszus, nem illeszkedik vissza rá a teteje :/ olyan mintha nagyobb lenne, ami nyilvan lehetetlen, de 10 perce provalom visszaoperalni ra... :/
2019. jún. 2. 10:08
 2/4 A kérdező kommentje:
Kozben talaltam rola youtubeon egy videot. Hat barki is tette fel, koszonom neki, mert sokat segitett vele 😂
2019. jún. 2. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak annyi baj van ezekkel a tablettás páramentesítőkkel, hogy semmit sem érnek,kidobott pénz.
2019. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megirtad a tapasztalataid.

Igen, en is elèg vegyes vélemenyeket olvastam rola, de gondoltam a kirrakott so mellett még beprobalkozom valamivel.

Nem egy nagy terület, egy pici koliszoba, ahol ossze kell szednie a párát. Meglàtjuk, kíváncsi leszek.

2019. jún. 3. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!