Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire vagy elégedett a...

Mennyire vagy elégedett a robotporszívóddal?

Figyelt kérdés
2 szintes több mint 100nmes ház takarítását szeretném leegyszerűsíteni. Tényleg rendesen takarítja pl a nagyobb szőrű szőnyeget? sarkokat? Mekkora küszöbön képes átmenni? El szokott akadni pl szék lábában? Milyen fajtát javasoltok?
2019. máj. 9. 19:22
 1/3 anonim válasza:

400 nm-es házban lakunk, de nem használom sem a robotporszívót, sem a robotfelmosót. Számomra nem takarít olyan szépen, mint én. A kettő együtt kb. 25 perc ha én csinálom. Szerintem jobban jársz, ha te csinálod. A másik probléma, hogy nekem állandóan töltenem kéne, hogy bírja a házat felporszívózni, de neked 100nm-t bírna. (IRobot Roomba 605 a porszívóm)

Széklábában nem akad el, kb. másfél centisek a küszöbök átmegy rajta simán. Szőnyegünk csak kis méretűek vannak és rövid. Sarkokat is takarítja, de ha van valami a sarokban ugye ez nem tudja arrébb húzni és kitakarítani. Remélem találsz megfelelőt. Youtube-on vannak robotporszívó tesztek hátha.. 🙂

2019. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy 50 négyzetméteres lakásban lakok és egy Xiaomi Mi Robotom van. Viszonylag robotporszívó barát a lakás mert nincs szőnyeg se küszöb, se állat. Nálam kiválóan teszi a dolgát. Nem akad el sehol a székeknél se kb 30 négyzetmétert takarít fel 35 perc alatt, de tényleg még mindent bejár. A rendes porszívózások száma heti egyről havi egyre csökkent! A lakásban jóval kevesebb por van mint előtte! Mivel két naponta megy nem ülepedik le a por. Még a szekrények tetején sincs annyi mint korábban. Igazából egy modern jó tudású robotporszívnak 100 de még 400 négyzetméter sem akadály már mivel ha lemerül automatikusan visszamegy tölteni és ha feltöltött ott folytatja ahol befejezte. Több emeletet is tudnak menteni a memóriájukban így a több szintes ház sem akadály. Kb 2cm-es küszöbökön tudnak átmenni. Szerintem ha még aktuális a kérdés az Ecovacs, Viomi, Roborock háza táján nézelődj a lézeres navigációs modellek között, de ha kifejezetten szőnyegre kell akkor iRobot, de abból valami komolyabb típust. Az S9 a D forma miatt kifejezetten jó a sarokban, de horribilis összegbe kerül.
2021. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte minden nap megy. Nagyobb tisztaság van mint amikor hagyományos porszívót használtunk heti 1-2x.

Három gyerek mellett iszonyú nagy segítség.


Ha valaki hagyományos porszívóval mindenhol minden nap végig megy annál nem lesz jobb a robot. Csak kinek van ehhez ideje és kedve?

2021. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!